Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan szárítsam meg a kutyuso...

Hogyan szárítsam meg a kutyusom fejét?

Figyelt kérdés
mindig megszárítom hajszárítóval fürdetés után a testét de a fejét nem lehet mert mindig rángatózik ugrál csak hogy azt ne tudjam megszárítani hogyan csináljam?ti hogy szoktátok?
2010. jan. 4. 15:16
 1/9 anonim ***** válasza:
én kicsit távolabbról szoktam rá fújni a hajszárítóval kicsit tovább tart de másképp nem lehet teljesen szárazra szárítani! de majd megszokja a kutyusod!
2010. jan. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A fejét nem fogod tudni, ez biztos.A kutyák utálják, ha csak rá fújsz a fejükre azt is, nemhogy hajszárítóval.Sajna azt én se tudom az enyémnek, de hát annyitól csak nem fázik meg vagy ilyesmi.Szerintem hagyjad had menjen, majd megszárad magától, addig meg ne engedd levegőre.:)
2010. jan. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

játssz vele sokat, a hajszárítóval. fújj a fejére vele, de csak játékosan... egy idő után megszokja.

Én 4 hónapos kora óta szárítom a fejét, az egyik oldalánál még mindig elfordítja, de lassan megszokja....

Bár mi hetente fürdünk. Sose kiabálj vele, mindig dicsérd meg. esetleg ha ez nem megy, fogd meg a fejét a másik kezeddel meg a gépet és úgy szárítsd.

2010. jan. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

15:44 a kutyákat nem szabad hetente fürdetni tönkremegy a bőre!

2010. jan. 4. 15:58
 5/9 anonim ***** válasza:

Husikám a kiállítási hosszú szőrű kutyákat ajánlatos hetente fürdetni...

De az igaz hogy nem emberre kifejlesztett termékekkel, és gagyi teszkós, vagy "BOBI" samponokat és balzsamokat használunk...

Mellesleg inkább örülj a használható válasznak... :)

2010. jan. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

off az előző hozzászólásomhoz, hogy ezek után lehet pontozni lefelé, nem engem minősít.

Sok sikert a kutyussal, egy idő után meg fogja szokni... (:

2010. jan. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
16:49 ja nem tudtam hogy kiállítási kutya de tudnál valami jó minőségű sampont meg balzsamot ajánlani?Mert nem tudom melyik a jó már próbáltam egy párat de 2 nap múlva ugyan olyan volt a kutyus mint fürdetés előtt nekem azt mondták hogy a bobi vagy bobo az jó egyébként kosszúszőrű yorkim van.
2010. jan. 4. 18:30
 8/9 Fingkirály ***** válasza:

Én a kis drágaságom buksiját simán törölközővel megtörlöm, nagyon szereti, és ha szeretettel simogatod, még örömmel bele is bújik a törcsibe. Eleinte játszani akart vele meg elkapta és húzta, de nem törődtünk vele, így rájött, hogy ha békén hagyja, sokkal hamarabb száraz lesz.


Ja, és fürdés után még vagy két óráig ne engedd ki szabadba ilyen hideg időben, hadd száradjon meg teljesen!

2010. jan. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

linkelek neked egy oldalt, innen nagyon jó minőségű termékeket tudsz rendelni, ugyan nem 2 forint, de higítani kell, tehát sokáig elég. főleg egy Yorkie-ra. én nem Yorkie-s vagyok, nem tudom neki mi a legjobb, szerintem nem vesztesz vele semmit, ha írsz egy mailt a tulajnak, ő nagyon kedves, biztos segít neked!!! :)

www.groomstuff.hu

2010. jan. 5. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!