Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek a Cane Corso jó...

Roland1404 kérdése:

Szerintetek a Cane Corso jó választás? Én egy kertesházban élek Sokat szoktam futni és ez a kutya úgyhalottam nagyon barátságos ez igaz?

Figyelt kérdés

#barátságos?
2014. jún. 24. 14:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A kutya legnagyobbrészt olyan, amilyennek neveled, amennyire biztonságban érzi magát, amilyen körülmények között tartod.
2014. jún. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ez így nem teljesen igaz.

Egy jól nevelt, jó idegrendszerű kutya úgy áll az emberekhez, ahogy a gazdája.

Most nem arra gondolok, hogy bárkire ráuszíthatja.

Ha Te örülsz az illetőnek, ő is örülni fog.

Ha bizalmatlan vagy vele, akkor ő is az lesz.

Szóval futás közben senkit nem fog megtámadni.

Mi is kertes házban lakunk, ha jön vki sikítozik, úgy örül. Abban az esetben, ha kimegyünk.

Újítottuk fel a házat, több nap után úgy gondolta a kőműves, hpgy őt már ismeri a kutya, bejön.

Mi meg vártuk, hogy na mikor jön már. Vmiért kimentünk, a csávó meg ott állt az udvaron, a kutya meg fogta a csuklóját. :) Utána nem jött be többet egyedül. És neki is nagyon örült mindig a kutya.

Első kutyának nem ajánlom, legfeljebb akkor, ha nagyon komolyan eljársz vele egy normális kutyasuliba, ahol megtanítják neked, hogy hogyan kezelj egy ilyet kutyát.

Nem egy egyszerű fajta!

2014. jún. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

2. vagyok

A lényeg lemaradt: cc-m van. :)

2014. jún. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezeket a jó dolgokat. Aki a 2 kérdést írta nem ez lenne az első kutyám :)
2014. jún. 24. 14:39
 5/11 anonim ***** válasza:
Akkor sok sikert hozzá! Imádnivaló fajta. :)
2014. jún. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) Néztem róla képeket olyan szép kutya!!
2014. jún. 24. 17:18
 7/11 anonim ***** válasza:

De nem kép alapján választunk kutyát.

A corso határozott, következetes gazdát igényel, különben marhára nem lesz "barátságos".

2014. jún. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ez igaz. De én is kép alapján választottm magamnak a cc-t.

Csak azt tudtam, hogy molosszer kell. Akkor halt meg a bullmacim, ugyanolyan fajtát nem akartam.

2014. jún. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
De nem kép alapján választottam, hanem néztem is róla képet olyan cuki :3
2014. jún. 24. 18:36
 10/11 anonim ***** válasza:

De még mindig nem érted. Nem azért választunk kutyát vagy egy adott fajtát, mert nézegetve a képeket azt mondod rá, hogy az olyan nagyon cuki.

Nem elrettenteni akarlak tőle, csak arra biztatni, hogy nagyon sokat olvass a nevelésével kapcsolatban, vagy hogy kiképzőtől kérj tanácsot.

2014. jún. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!