Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyafajtát ajánlanál?

Milyen kutyafajtát ajánlanál?

Figyelt kérdés
Tehát, először is lakásba tartanám ( sajnos... ) bőven tudom vinni sétáltatni és inkább fiús kutya kéne... gondolkoztam a border collien mert hihetetlenül imádom azt a kutyafajtát, de lakásba szegényke nem bírná ki, ezért fordulok hozzátok
2014. jún. 24. 21:25
1 2
 1/16 piriiiiii ***** válasza:
34%
Szerintem annyira egyik sem bírná ki. Viszont akkor igen, ha tényleg tudod és fogod is bőven sétáltatni. A legtöbb kutya bírná így akár. Én amúgy mudit ajánlanék, irtó jópofa, okos és kedves, szép állat, viszont nála tényleg kell a séta, mert mozgékony is.
2014. jún. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 piriiiiii ***** válasza:
Ja, és figyelembevéve, hogy lakásban tartanád, az is előny, hogy nem egy nagy behemót jószág a mudi.
2014. jún. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
ha tényleg napi szinten több órát sétáltatod, és egyéb módon foglalkoznál vele(tanítás,kutyaovi,suli stb..) akkor simán tarthatsz collie-t is :)
2014. jún. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
Szerintem sziámit.
2014. jún. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

"nem a méret a lényeg"!

ha rendesen letudod "fárasztani" akkor mind1 mekkora a kutya.

de nem csak fizikálisan, hanem mentálisan is fáraszd le.

egy yorki lehet rémálom ha pörög.

2014. jún. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
valóban nem a méret a lényeg, de azért egy 190cmes picit kigyúrt emberke mellett egy yorki nevetségesen nézne ki, a mudi tetszik, de azt mondták, hogy a szőre miatt nem ajánlják lakásba
2014. jún. 24. 22:08
 7/16 anonim ***** válasza:
ha olyan hogy napi szinten fésűlve/kefélve van, ha szükséges néha kozmetikushoz jár akkor a szőrével se lesz sok gond, sőt ilyenkor ink a rövidszőrrel lehet a több gond mert azokat nehezebb fésűvel összeszedni
2014. jún. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Bullterrier. Angol bulldog. Amstaff. Amerikai bulldog. Schnauzer. Elég fiús?

És vajon tudnál-e bánni vele?

2014. jún. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
elég sok "nevelő" könyvet elolvastam, szerintem tudom alkalmazni gyakorlatban is
2014. jún. 24. 22:23
 10/16 A kérdező kommentje:
de nagyon gondolkozok rajta, hogy elmegyek kutyasuliba ismerkedni kutyukkal és kiderül, hogy hogyan mi lesz
2014. jún. 24. 22:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!