Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szuka kutyának tüzelés elősegí...

Szuka kutyának tüzelés elősegítésére mit szoktak adni?

Figyelt kérdés
Hallottam tablettáról, ami a kihagyott tüzelés után segít - úgymond - visszatüzelni. Még nem volt kiskutyánk és most szeretnénk kicsiket, így talán nem kellene állandóan figyelni a kutyát. Köszi az értelmes válaszokat
2014. jún. 25. 18:46
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Privátban kaptam értelmes választ, nagyon köszönöm! :) A többieknek szebb napot, mint amilyen hangulatban most vannak, őszintén sajnállak benneteket :(
2014. jún. 26. 10:34
 12/16 Akiteki ***** válasza:
82%
Köszönjük a részvétedet, mi a kutyákat sajnáljuk már előre, mikor majd a sintértelepen végzik.
2014. jún. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi meg szerencsétlen kutyádat sajnáljuk...de legyél te is okosabb és gyárts még pár kölyköt a menhelyeknek így sincs elég
2014. jún. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Lipusz Eszter válasza:
Amit ajánlok: [link] (persze van kisebb méretben is) vagy IVARTALANÍTÁS!!!
2014. jún. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
de még mindig nem értem hogy mit nem kell állandóan figyelni egy leellett kutyánál..
2014. jún. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
78%
Egy nagyon okos gondolkodását ne probáld meg értelmezni :)
2014. jún. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!