Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát ajánlanátok?...

Gabica12105 kérdése:

Milyen kutyát ajánlanátok? Többi lent!

Figyelt kérdés
Sok éve kutyákkal foglalkozunk. Kicsi korom óta sajátjaim vannak, amikkel versenyre járok, kiképzem, stb. 15 éve német juhászom van, vannak mások is, de ez állandó. Roti, kuvasz, stb. Mindenképp nagyot szeretnék, nem zsebkutyát vagy ugató macskát :) Tudnátok segíteni? Területőrzésre lehessen kiképezni és lovakkal is megbékéljen. Ha valaki eladót is tud az jó lenne.

2014. jún. 25. 20:51
 1/9 anonim válasza:
Doberman, Masztiff ,Német dog most ezek jutottak eszembe :)
2014. jún. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia. Én ahova járok lovardába, ott van rengeteg kutya, kicsi és nagy is, ingyen elvihetőek, nem fajtiszták. Nagyszerű őrző-védők, lovakkal nőttek fel. Őket esetleg tudom ajánlani, ha érdekel, írj privát üzenetet :)


Amúgy valami vizsla lenne jó. Van többféle is, a legjobb a magyar vizsla. Esetleg kuvasz, dán dog, angol masztiff , újfundlandi , német dog de amerikai staffordshire terrier is könnyen tanítható és lovak mellé is ajánlatos, a mi lovardánkba is van jópár.. :)

2014. jún. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Vagy Border collie :)

(előző válaszoló vagyok)

2014. jún. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Területőrzésre és állatokhoz a kuvasz, komondort, közép-ázsiai juhászt ajánlanám. Amúgy meg ha 15 éve kutyázol és foglalkozol is velük, akkor annyit tudnod kéne, hogy a területőrző ösztön vagy megvan egy kutyában, vagy nincs, azt tanítani nem lehet!
2014. jún. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Most komolyan!? Vizsla meg bc területőrzésre?? Minek szól bele az, akinek halvány lila fingja nincs a területőrzésről??
2014. jún. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem feltétlen őrzésre mert az összes német juhászom megmarad attól nem tágítok. Hát igen vizsla én azt amolyan díszkutyának tartom :)) Főleg aki nem jár vele semerre!
2014. jún. 25. 21:34
 7/9 A kérdező kommentje:

Komondorom is volt elképesztő kutyák tényleg annyira okos, könnyen tanítható ,stb. De az a sok szőr!! Hát amúgy komondor biztos, hogy lesz mert apum azzal van megáldva.

Nincs olyan közöttetek aki Ónodra szokott járni és eladó komondora is van?

2014. jún. 25. 21:37
 8/9 A kérdező kommentje:
Dobbermann is volt és szeretnék is de én úgy tudom már nem lehet a fülét bevágni, és a farkát vágni vagy gumizni amúgy meg szerintem csúnya! :(
2014. jún. 25. 21:39
 9/9 anonim ***** válasza:
Border Collie nem őrző.. te jó ég...
2014. jún. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!