Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi baj van a kutyámmal?...

Mi baj van a kutyámmal? Epilepsziás szegény?

Figyelt kérdés

Egy keverék kutyus. Már 8,5 éve az életem részét képezi, barátként, sőt talán testvérként is tekintet rá. Most a szívbajt hozta rám ma.


Mikor rám nézett olyan "borult" volt a tekintete. Aztán elkezdett rángatózni, ez kb. 2 perc volt, aztán felállt szintén borult tekintettel és nagyon nyáladzott.


Pár éve volt ilyen problémája (az is nyáron történt), de nem voltam itthon akkor és fogggalmam sincs az hogy nézett ki, de ez elég ijesztő volt!


MI LEHET AZ OKA?


Akkor el lett vive állatorvoshoz, ott volt vérvétel meg általános vizsgálat alapján nem derült ki semmi. Az volt talán 3 éve. Mi baja? :(



2014. jún. 25. 20:59
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

Tegnap voltunk dokinál. Megvizsgálta. Azt mondta nem árt egy koponya CT-t csinálni, mert sajnos okozhatja tumor is.... :( De legalább azt mondta nem kell rosszra gondolni hisz a 2 roham között elég sok idő eltelt így lehet, hogy az agyhoz nincs is köze rohamnak.


A roham leírása alapján ő nem gondol feltétlen epilepsziára, de mondta azt is hogy ezt látnia kellene. Értem én, de ha egyszer váratlanul jön...

2014. jún. 29. 04:17
 22/22 Bozsikrisz ***** válasza:

Az agyi ct-t nyugodtan csináltasd meg, ha gondolod, abból baj nem lesz.


A másik pedig, pont ezért írtam, hogy telefonnal készíts felvételt a rohamról, hogy a dokinak meg tudd mutatni.

2014. jún. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!