Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nektek számít az, hogy a...

Nektek számít az, hogy a tenyésztő (kutya) milyen ember?

Figyelt kérdés

Van 2 kutyám is, gondolkozok rajta hogy talán 1-2 év múlva szeretnék még egyet.

Egyik fb csoportban van egy tenyésztő is, tényleg az, nem kamu tenyésztő stb.

Még nem beszéltem vele arról, hogy szeretnék kutyát, csak figyelem a hozzászólásait stb. Nekem egyáltalán nem szimpatikus, mint ember, gondolkodásmódja.

Ti figyelembe vesztek ilyesmit?



2014. jún. 26. 11:02
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Nekem ez a ráengedném meg 80 kg már sok. Az még belefér, ha enyhén morcos az illető, nincs benne az a mézesmázosság, én is egy ilyennel ismerkedtem meg és szimpatikus, bár soha nem leszünk legjobb barátok.
2014. jún. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

Tibeti masztiffról van szó.

Tenyészetet nem írnék, nem szeretnék ezzel kellemetlenséget okozni a tenyésztőnek.

A ráengedem incidens egy agresszív Rottweilerről szólt, akinek a gazdája azzal keménykedik, és valószínűleg nem megfelelően van nevelve.

Azt gondolom, egy tenyésztőtől nem azt várnám el, hogy ilyet nyilatkozzon, bármennyire is pipa volt az illetőre, és a kutyájára.

2014. jún. 26. 18:50
 23/23 anonim ***** válasza:

ezt a ráengedős dolgot nem teljesen értem, nem túl szimpi, de lehet csak elgurult a gyógyszere az illetőnek...

ha tenyésztőként szimpatikus, rendes stb. akkor engem nem annyira zavarna, ha esetleg, ahogy írták, "morcosabb" vagy valami, de azért ha nagyon nem szimpatikus az ember, nem vennék tőle. elég macerás lenne úgy kapcsolatot tartani. nekem például nagyon nem szimpatikus, amikor több tenyésztő egymást ócsárolja a másik háta mögött... nem vennék ilyen személytől.

2014. jún. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!