Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért van az, hogy ha Tenyészt...

Miért van az, hogy ha Tenyésztő vs. Szaporító kérdések vannak, akkor 15-20 tudják itt verni magukat és okoskodni, de ha más pl. viselkedési problémáról van szó, nem válaszol csak 1-2 ember?

Figyelt kérdés
2010. máj. 25. 07:38
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
12%
Erre én is kiváncsi vagyok. Mindig kevés választ kapok én is:(
2010. máj. 25. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
68%

Talán azért mert a legtöbbünk állatvédő, nem kutyakiképző.

Valószínűleg sokkal többen dolgozunk menhelyen önkéntesként, mint trenírozzuk 20-30 ember kutyáját.

Minek kellenek az ilyen provokatív kérdések? Már a megfogalmazás is bunkó ... gondolkodj talán ... vagy csak szítani akarod a vitát, mi?

2010. máj. 25. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
24%
Csak Te fogod fel provokatívnak előttem szóló!
2010. máj. 25. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim ***** válasza:
53%

"Miért van az, hogy ha Tenyésztő vs. Szaporító kérdések vannak, akkor 15-20-an VÁLASZOLNAK , de ha más pl. viselkedési problémáról van szó, nem válaszol csak 1-2 ember?"

Na, igy nem provokatív ...


elözö

2010. máj. 25. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 anonim ***** válasza:
77%
Nem kell kutyakiképzőnek lenni ahhoz, hogy tudja valaki, hogy kell a kutyát rendre tanítani, csak már nem mernek válaszolni, mert leosztásokat kapnának, hogy jaj, szegény kutya, de kegyetlen vagy stb.
2010. máj. 25. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 A kérdező kommentje:
Azért írtam így, mert így is érzem, mindenki csak azt tudja írni, hogy ne szaporíts, ivartalanítsd, vidd orvoshoz. Viszont, ha egy kicsivel komolyabb témáról van szó (viselkedés), akkor kihal az oldal és ne gyertek nekem azzal, hogy ti csak állatvédők vagytok. Egy állatvédőnek csak ezt a három témát kell ismernie?
2010. máj. 25. 08:10
 7/56 anonim ***** válasza:
83%
Van két véglet, akik ostorral tanítanak kutyát, és azok, akik képtelen elolvasni egy etológiai könyvet, hogy esetleg miért viselkedik úgy az az állat.
2010. máj. 25. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 A kérdező kommentje:
Utolsó! Már ne haragudj, de ez hülyeség! Én nem azért írom a kérdéseim, mert veszekedni akarok vagy fikázni, hanem, mert viselkedési problémája van az enyémnek és kíváncsi vok, hátha tud vki segíteni. Mondjuk abból már elegem van, hogy általában mindenki csak azt tudja írni, hogy: Kutyapszichologia! Jó könyv, de nincs benne leírva minden.
2010. máj. 25. 08:21
 9/56 anonim ***** válasza:
78%

attól hogy valaki állatbarát, még nem lesz kutyakiképző (persze van olyan is, csak talán még nem ébred fel ..)

az alap dolgokkal mindegyikünk tisztában van, de ne itt várd hogy a viselkedésproblémás kutyád gondjai megoldodnak ... arra van a kutyaiskola

2010. máj. 25. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 A kérdező kommentje:

ÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉsssssssss már megint jönnek a leoltások!!! Köszike szépen! :)

Nem tom miért törik be a fejetek!!!

Amúgy tegnap du. írtam 1 kérdést, sztem akkor már fent voltak 1 jó páran! És nem arra akarok rájönni, hogy miért tépi szét a gyerekeket a kutyám, hanem olyanok, hogy pl. miért ugatja a tv-t és mi a megoldás, vagy a kutyafuttatón miért morogják le állandóan az enyémet!

2010. máj. 25. 08:34
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!