Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagyon szeretnék venni 1...

Nagyon szeretnék venni 1 havannai pincs _et de a szüleim nem engedik meg mert nem kertes házban lakunk és mert nem akkarják hogy minden hova szarjon mégis mit tehetnék?

Figyelt kérdés
2014. jún. 27. 11:49
 1/7 anonim ***** válasza:
38%
Megvárod amíg felnősz, saját lakásod lesz, saját kereseted és olyan kutyát tartasz, amilyet csak szeretnél! Amúgy ez a fajta lakáskutya, tehát a kert léte irreleváns.
2014. jún. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egy kutyát kezdetben két óránként kell levinni, hogy szobatisztaságot tanuljon. 3 hónap után lehet rendesen sétáltatni, miután megkapta az oltásait. A szüleid indoka elég nagy butaság, hisze csak annyi a dolgotok, hogy szobatisztává neveljétek. Azt is számold bele, hogy a kutyus úgy 10-12 évig fog veled élni. Tudod vállalni a felelősséget? Egy kutyát etetni, sétáltatni, szocializálni kell, és közbejöhetnek váratlan betegségek, balesetek is. Egy jó idegrendszerű, egészséges kutyus ára kb 120 ezer forint, ha nem több. Gondold meg, el tudjátok-e látni a kutyust élete végéig.
2014. jún. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%
Felkeresel fajtamentőket, megírod nekik, hogy szobatiszta kutyát szeretnél (tuti nem kis kölyök lesz), és minden nap élete végéig(!) legalább 3-szor megsétáltatod, hogy el tudja végezni a dolgát.
2014. jún. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ez Így mind nagy szerű bocsánat de én nem írtam le az eggyik leg fontosabb_at azt hogy a szüleim nap közben nincsenek otthon és én se mert iskolába járok és így nem hagy hatunk otthon egy kutyát
2014. jún. 30. 12:43
 5/7 anonim ***** válasza:

Akkor nem kell nektek kutya!


(Illetve lehetne, mert emberek millióinak sikerült már némi türelemmel és takarítással szobatisztaságra nevelni a kutyájukat. Valahogy túlélték azt a fél évet is, ameddig még előfordultak "balesetek", és végül nem piszkít a lakásba a kutya, amíg a gazdájuk dolgozik. Ha viszont nektek problémát jelent, hogy a kutyával foglalkozni kell, nevelni, tanítani, sétáltatni és takarítani utána, akkor tényleg ne tartsatok kutyát!)

2014. jún. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem az a baj hanem egyedül van otthon nemérted és akkor ki gondozza? nem az a baj a sétáltatás,etetés mosdatása fésülése azt meg csináljuk csak avval van a baj hogy egyedül van otthon és akkor lehet hogy szomorú lenne ilyesmi...
2014. jún. 30. 19:54
 7/7 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem, hogy te mit gondolsz a kutyatartókról? Telán mindenki munkanélküli, akinek kutyája van? A kutyák többsége egyedül van otthon, amíg a gazdája dolgozik.
2014. jún. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!