Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez a sok kutya mind szaporított?

Ez a sok kutya mind szaporított?

Figyelt kérdés

Labrador kiskutyák "olcsón":

[link]


Beaglik:

[link]


De még ezek itt (fedeztetés):

[link]


2014. jún. 28. 13:32
 1/10 A kérdező kommentje:
Itt ugyan csak pár linket tettem be de nézzetek körül az eladó "fajtiszta" kutyák között. Mind olcsó, a legtöbb törzskönyv nélküli, stb...
2014. jún. 28. 13:34
 2/10 anonim ***** válasza:
73%
Ha nincs HIVATALOS törzskönyve, akkor ez fajtiszta ugyan, de nem fajtatiszta.
2014. jún. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Azért írtam direkt így.
2014. jún. 28. 13:37
 4/10 anonim ***** válasza:
62%
Igen. mai értelemben szaporítottak, ha nem törzskönyvvel hirdetik.
2014. jún. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
61%
És akkor is, ha törzskönyvet "igény szerint" adnak hozzá.
2014. jún. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
70%

Igen, ezek mind szaporítók. Megjegyzem nem csak TK nincs, de chip sincs egyikbe se amit néztem.

Borzalom mennyit kínálnak. Borzalom hogy ezek nagy részét meg is veszi majd valaki. :(

2014. jún. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
70%
És legális is, tehát senkinek semmi köze hozzá.
2014. jún. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 KGabi0000 ***** válasza:
37%
Miért baj az,ha nem törzskönyvezett a kutya?Ezt sohasem értettem.Sok válaszban olvasom,hogy a szaporított kutyák sokkal betegesebbek,de ha belegondolok az én keverékem is csak egy több fajtából keresztezett kis keverék,aki sok embernek nem kellene,mert nem fajtatiszta,sőt még az is lehet,hogy egy szaporítónál született kutya.Hozzáteszem még soha semmi baja nem volt a 7 év alatt,mégis csak egy örökbefogadott keverék kutya.Szerintem ő a világ egyik legértelmesebb kutyája,soha nem harapott meg még senkit,és nagyon barátságos,játékos.Igazi kis imádnivaló kutyus.Szerintem mindegy,hogy szaporított-e egy kutya vagy egy hivatalos tenyésztőtől származik,attól még ugyanúgy lehetnek betegségei.Hallottam már olyat is,hogy nagyon drága híres tenyésztőtől vett kutya megbetegedett,de annyira,hogy kb.100000 Ft volt az állatorvos.Az én véleményem szerint egy olyan kutya még hamarabb megbetegszik,mint egy keverék,akit az utcán fogtak be.Szerintem azt vedd meg,amelyik megtetszik.
2014. jún. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
82%
Utolsó, akkor fogadjon be az utcráról, tökéletes megoldás, mindenkinek jó. De fizesse a szaporítók a nyaralását.
2014. jún. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 KGabi0000 ***** válasza:
100%
Ha az utcáról fogad be,akkor nem kell fizetni a szaporítónak.Így tényleg ez a legjobb megoldás.
2014. jún. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!