Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyumnak miert folyt a...

Kutyumnak miert folyt a szemebol tegnap a ver? Ma el is hunyt

Figyelt kérdés
2014. jún. 28. 18:58
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Es azert Nem kell elitelni az embert higy be legyen kutyaha mert nincs penzunk boncolasra ezert nem lehet szeretni vagy tartani???mindene megvolt neki,eppen ezert nem ertjuk mi lehetett vele.:(
2014. jún. 29. 00:11
 12/24 anonim ***** válasza:

Agyvérzés pl lehet magas vérnyomástol.

Mennyi idős volt a kutya? Mindkét szeme vérzett?

2014. jún. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

Én már akkor mentem volna dokihoz,amikor látom,hogy vérzik a szeme a kutyának.Nos,hogy nincs pénz az kifogás!!A dokiknál van részletfizetés!! Mi nagyon sokszor részletbe fizetünk.

Meg,hogy e-mailt írtál, ne haragudj hány éves vagy? Orvosok nem hiszem,hogy minden percben e-mailüket nézegetik.Inkább fel kellett volna hívni őket telefonon.Ha nem veszi fel,akkor addig hívogatni a dokikat míg egy fel nem veszi és akár az éjszaka közepén is de elvinni orvoshoz,ügyeletre.


Sose fogom megérteni az ilyen felelőtlen embereket, és igen ne tartsatok kutyát.Ahol az kifogás,hogy nincs pénz.Látod,hogy gond van,de nézegeted hadd szenvedjen.Lehet,hogy tök nagy kínok között halt meg a kutyus :(

2014. jún. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Biztos hogy sokat szenvedett nyomorult.Most már nem is fontos azon agyalni,miben halt meg.A tulajdonos nemtörődömsége volt az oka.
2014. jún. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

11 éves volt. Írta az előző kérdésben…

Kár hogyha nem mentetek dokihoz így jó sokat szenvedett szerencsétlen…

Ha nincs pénz részlet fizetés. A többi csak kifogás.

2014. jún. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Szerintem egy igen idős kutyánál simán elpattant az agyában egy ér. Nem hinném hogy méreg miatt.

Csak abból következtetek, hogy hírtelen felsikoltott és meghalt.

Nem tudom, hogy a szem vérzése és a halál között mennyi idő telt el, de én is megpróbáltam volna minél elöbb dokihoz juttatni. Persze nem biztos hogy tudott volna segíteni.....

2014. jún. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
rajta kivul 2 kutya van itt nem kifogas a penz en egy nemet juhasszal es az egy eves kisfiammal vagyok edasanyame a kutyus aki elhunyt o nem is tudott rola dolgozott.en nekem meg pont azert van egy kutyam mert egyet tudok valalni az anyagiak miatt.igen hivtuk de nem vettek fel a doki mobilja nem volt meg.en azt irtam hogy boncolasra nincs. es e mail ben azt kerdeztem hogy mitol lehetett a halal oka mert zavar nem azt irtam hogy ugy hivtam ki.nem tudom miert kell a dolgon ennyire felhuzni magatokat nekem elhiszitek nekem rosszabb??
2014. jún. 30. 08:56
 18/24 A kérdező kommentje:
13 eves volt a kutyus
2014. jún. 30. 08:57
 19/24 A kérdező kommentje:
pontosabban 11 en nem voltam itt mikor volt ez a ver nagymamamnal voltam nem ertettem mert akuzya valojaban boldog volt evett nem is gondoltuk volna.igen tudom van reszletfizetes en is kertem havonta fizetem vissza meg 2 honapig mert az en kuzyamat elet es halal kozott mentettek meg kullancsfertozese lett az o allapotahoz kepest a doki mondta igy szo szerint megprobal segiteni rajta de 50 50% az esely.en nem kifogast irok bar tudom igy hangzik.a paromtol tobbszor kerdeztem hogy tenyleg ver e folyt e belole nem csak ugy latta e hogy a szeme korul piros e e kicsit.az allatorvos visszairta hogy az agydaganat se kizarhato ha volt eggyensuly vesztese de csak a halal elott 5 perccel lattam kb hogy baj van.meg azt hogy nekem jott mikor mentem volna hozza kozel.
2014. jún. 30. 09:12
 20/24 A kérdező kommentje:
es sikeresen meggyogyult a kutyusom.attol feltunk hogy ha a vesejet roncsolta a fertozes semmi kep nem eli tul.vert vettek tole hala az istennek semmi gond nem volt eleteroa kutyus lett.ha hirtelen tidtam volna mit kezdeni segitettem volna:( de a dokink legalabb 4500 a vizsgalati dijat keri a kezelest elengedi a kutyum al is ez volt,de csak azert mert mindig oda jartunk megkerdeztem akkor mikor a kutyamnak fertozese lett,a masikatert az olcsobb volt ok nem engedelyezik a reszletfizetest igy a sajathoz mentunk.
2014. jún. 30. 09:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!