Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen árban mozog egy törzskö...

Milyen árban mozog egy törzskönyves Svájci juhászkutya?

Figyelt kérdés
2014. jún. 29. 14:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
azért írtam furán mert szlovák vagyok, nem tudom helyesen magyarul a szakszavakat vagy hogyis mondják, de gondolom értettétek hogy mire gondoltam, itt minálunk szlovákiában nem igazán kell az embereknek a törzskönyves kutya, nemtudom ott hogy megy nálatok,nekünk sok kutyánk van mindenütt az országban, sőt még országon kívül is sok helyen, és vannak még érdeklődők, sose volt panasz ránk,
2014. júl. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Kedves 11-es. Te tiszta nemnormális vagy. Képzeld én is Szlovákiából vagyok és 2 TK-s kutyám van tenyésztésre és csak az én városomban 10 000 lakos létszámmal 4 tenyészet van különböző ritka fajtákból. Te úgy hazudsz mint a vízfolyás. Biztos a büdös életbe nem volt tenyészeted ...
2014. júl. 3. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Opsz elírtam. 4. Tk-s kutyám van. De még csak 2 ő érte el a tenyészthető minősítést. A maradék kettő még fiatal.
2014. júl. 3. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
lehet hogy messzebb még eltudnám adni a törzskönyves kutyáimat, de már nem éri meg. itt a mi térségünkön bevezették azt hogy minden kutyát chippeltetni kell, és az emberek 20 százaléka el is vitte a kutyáját az állatorvoshoz, de a maradék 80 szálalék már nem, mivel nem tudták volna kifizetni, és 1 hét múlva visszavonták azt hogy kötelező a chip. na itt a térségben ennyire rossz a helyzet, hogy a 10 euros chipet nem tudták kifizetni, akkor szerintetek ki venne 100 euros kutyát? nem tudom hogy te melyik részén laksz szlovákiának, de légyszi írd le hogyha ott mindenki kapkodja a törzskönyves kutyákat és dobálják a 100- asokat, mert akkor megyek oda és milliárdos leszek :D szerintem azért ennyire nálatok se keresett, régebben nemis kellett dolgozni mást a tenyészet mellett, mert szinte kapkodták a kiskutyákat, de ma már nemannyira, nem azt mondom hogy nem veszik, de már annyira mégsem keresett.
2014. júl. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Utolsó. Mint mások írták előttem, nem a törzskönyvtől lesz drága a kutya, mert az csak 5000 ft. Attól lesz drága a kutya, hogy szűrve van betegségekre, ami alap ha valaki egészséges kutyát akar. Én ezt az egészséges állomány érdekében kötelezővé tenném minden ivaros kutyának. A törzskönyv (ami még mindig 5000ft csak) annak kell aki valóban fajtatiszta kutyát akar. Ha nem fontos, hogy az legyen, lutrizni akar az ember akkor lehet a fajtamentőkhöz menni.
2014. júl. 3. 14:42
 16/16 anonim ***** válasza:
0%
nálunk egy illető elkérte a haverjától a kutya fedeztetésért 50 euroval többet, csak azért mert a kutyája törzskönyves volt. és amint meghallják hogy törzskönyv mindjárt milliókra gondolnak, hiába hogy nemis drága, nemkell nekik.
2014. júl. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!