Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy vegyem rá a szüleimet a...

Pinto011 kérdése:

Hogy vegyem rá a szüleimet a csivavára?

Figyelt kérdés

Már van egy kutyam 8 eves 3 eves voltam mikor kaptam es nem engem tekint gazdajanak.ezer szeretnek egy uj kutyat anyut mar rabeszeltem a csivavara es talaltunk egyet a jofogason .csak apu ellenzi mer hogy sokba kerul meg sok a baj vele ,1 a penz nemszamit 2.nincs vele semmi baj marmint a fajjal


szoval aput valahogy megkene gyoznom.de hogy?


2014. jún. 29. 19:52
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
10. csivavákat én is szeretem, de a tartásuk nagy elkötelezettséget igényel. Egy fiatal lány lehet még nincs tisztában ezzel, én javaslom kérdezőnek probálja ki kutya nélkül, hogy napi 5x-6x tudna-e vele sétálni egyet, ugy első séta hajnal 5 körüli legyen, ha ezt nem tudja teljesiteni nem szabad kutyát bevállalnia, max. udvarban tarthatót, amit a család összefogva gondozz.
2014. jún. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
48%
A csivava nem könnyű kutya,nem is gyerek kezébe való.Még a felnőttek is elcseszik a nevelését,Apádnak meg igaza van,nem kénne a fülét rágnod.
2014. jún. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

A meglévő kutyával nem tudsz mit kezdeni, miből gondolod, hogy egy új majd megy? Ez nem egy telefon, hogy elromlott a régi, veszek egy újat..

"pénz nem számít" na ezt elhiszem, hogy neked nem, mert nem te dolgozol meg érte...

Egy szó mint száz, neked még plüss kutyát se..

2014. jún. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
utolsó válaszoló te nem tudod hogy apu mér ellenzi nem azér mer kevés a pénz mer nem kevés és képzeld van nekem egyedül pénzem ami tellik egy kutyára nem tudom mér a csivavát irtam ki csak egy jó barátot akartam volna de lehet másik fajta nem csak csivava egy kistestű nyugodt kutyát akarok HÁZBAN TARTANI a sétálást megcsinálom én tanitanám meg minden... csak egy barátot akarok mert a másik kutyánk szarik rám próbáltam megtanitani az ült de nem hallgat rám csak a szüleimre meg tesómra ..és megkérdezem ezt itt hogy aput hogy győzzem meg és ilyen válaszokta kapok ami szarral se kapcsolódik a kérdésemhez
2014. jún. 30. 11:28
 15/19 A kérdező kommentje:
1-2 kivétellel
2014. jún. 30. 12:09
 16/19 anonim ***** válasza:
64%

Úgy hogy megtanulsz helyesen írni…

Biztosna értékelné apukád is.

2014. jún. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
rendesen irok csakm siettem te .....
2014. jún. 30. 12:43
 18/19 anonim ***** válasza:
15%

Kedves kérdező! Nyugodtan vehetsz kutyát akár a jofogas.hu-ról is, csak ha mentek lefoglalni vagy elhozni akkor nézzétek át. Nekem is csivavám van és nagyon édes,ragaszkodó tud lenni. :) Egyszerűen imádom!


A kérdésre pedig a válasz: próbáld meg bebizonyítani neki,hogy rendesen viselnéd a dolgát. Olvass a kutyákról sokat, mutasd meg apudnak mi mindent tudsz róluk, kérj anyudtól segítséget, hátha ő jobban megtudja győzni.

A sok okoskodó és kötekedő pedig ne érdekeljen ;)

2014. jún. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
utolso koszi a valaszt tied a legjobban felhasznalhato valasz
2014. jún. 30. 15:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!