Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Dobermann fülét hol tudják...

Dobermann fülét hol tudják felnyírni?

Figyelt kérdés

Most vettem egy 4 éves fajtiszta Dobermann kutyust, azonban tegnap láttam egyet, melynek felvolt nyírva a füle, és eszméletlen tekintélyes kutya volt. Enyémnek is szeretném felnyiratni, körülbelül mennyiért csinálják, és hol?

Állatorvosnál?



2014. júl. 2. 00:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
4évesen?? nem fogják megcsinálni 1-2 hónaposan szokták ! Arra ki se térjünk,h fajtatiszta és nem fajtiszta!
2014. júl. 2. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Baba korban szoktak, pár hetesen nyírni, nem négy évesen!!!

Fogadd el így a kutyust, még ha nem is olyan "tekintélyes"!

Neked is csak farokhosszabbítónak kell a kutya....

2014. júl. 2. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi idősen már nem szabad. Azt pici korában szokták. Arról nem is beszélve h illegális alapból, bár nekem így jobban tetszik úgy.
2014. júl. 2. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
52%
Utolsó vagyok. Azt akartam írni a végén h nekem is jobban tetszik úgy. (vágott füllel)
2014. júl. 2. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
81%
Nem csak,hogy nem szabad már ennyi idősen, de nincs "ekkor és ekkor szokták nyírni" sem, mert ma már be van tiltva a fül- és faroknyírás.
2014. júl. 2. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Tekintélyesebb... vicces. :-)
2014. júl. 2. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

megvettél egy felnőtt kutyát és utána jutott eszedbe, hogy lehetne vágott fülűd is...? LOL

nem fogja levágni azt már senki, ha otthon megpróbálod abból meg nagy bajok lehetnek, ilyenkor már erekkel dúsan átszőtt a fül (nem véletlenül vágják babakorban), ha mégis leműtené egy doki, akkor megszenvedne vele, plusz mivel a porc már kifejlődött fel sem tudnád állítani a fülét.

2014. júl. 2. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Sehol. Egy 4 éves kutya füle már nem porcosodik, vágás után sem maradna állva. Meg amúgy sem csinálná meg egy állatorvos sem.
2014. júl. 2. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hát nem tudtam bocsánat.. :/
2014. júl. 2. 09:18
 10/12 anonim ***** válasza:
19%
Nagyon helyes, hogy be van tiltva, nem értem miért jó az ha megcsonkítják az állat és tudom, hogy nem a lábát vagy a kezét vágják meg, de mondjuk akik ilyet csinálnak azok miért nem vágják le a saját kis lábujjukat, úgysem kell az semmire, ráadásul cipőt is hamarabb találnának nélküle.... Undorító aki ezt kitalálta.
2014. júl. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!