Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Puli vagy Angol Cocker Spániel...

Puli vagy Angol Cocker Spániel vegyek?

Figyelt kérdés

akár napi 2 órát vagy többet tudok vele játszani mert 2óre körül érek haza és majd tanulni kell a játszás előtt.

Lakásba tatanám de legfeljeb 1-1,5 órát tudnám futatni és sétáltani és közbe játékosan tanítani.



2014. júl. 2. 17:32
 1/9 kóllllla válasza:
Szerintem inkább Angol Cocker Spánielt vegyél! Én biztos azt vennék!:)
2014. júl. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
attól függ.ha kedvencnek akarod akkor spániel de ha házőrzőnek akkor puli
2014. júl. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én 2-3 órát simán sétálok a két cocker spánielemmel, és sokszor ez sem fárasztja le őket.Jól gondold át..

Én is suli időben sokszor csak 2-kor érek haza, nyilván gyors ebéd, tanulás, de utána 4-től 7-ig az övék vagyok.Plusz nyilván a spánielt bent tartom a lakásba így este is később, velem vannak.

2014. júl. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem a spánieleket év van is egy plusz egy spániel puli keverék.az igaz h a spánieleket nagyon nagyon nagyon nehéz kifárasztani plusz nálam a keverék még akrobata mutatványokat is csinál
2014. júl. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Akár 3-4 órát is tudnék vele foglalkozni. Amúgy panelház a élünk és így ott lenne ő is.
2014. júl. 3. 12:37
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem gond a panel, ha tényleg tudsz vele minden nap foglakozni, úgy 15 éven át. Ha pár év múlva megunod, vagy más lesz a napi beosztásod/munkád stb, akkor is tudni kell biztosítani a megszokott mozgást, foglalkozást. A spánielnek kell is a sok mozgás, kutyasulis foglalkozás, agility, vadászat vagy bármi amit a gazdiva közösen csinálhat. Pulit ne ismerem.
2014. júl. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
El vannak panelba is, de tényleg mozgasd ki rendesen!Ha úgy érzed hogy ez a közel jövőbe nem menne, válassz inkább másik fajtát.
2014. júl. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
A 2. válaszolóval abszolút nem értek egyet. Mert a puli csak házőrzésre való? Én első kutyának egy pulit választottam, 2 éve a családunk kedvence, nagyon ragaszkodó természetű, az egyik legokosabb kutyafajta és a gazdi mindenek előtt van neki. Az idegenekkel szemben egy kicsit tényleg bizalmatlan, de jó szocializációval szerintem az is kiküszöbölhető. Elvileg nagy mozgásigényű, ezért nem feltétlenül ajánlják panelba, de én sok olyat ismerek, aki ott tartja és ugyanolyan jól elvan, mint a többi kutya, ha megvan a napi minimum 2 séta. Nem lesz belőle soha öleb, de pl az enyém szereti, hogyha néha játékból felöltöztetjük, olyankor büszke magára és meg is mutatja mindenkinek, hogy milyen jól néz ki. Plusz úgy néz ki, mint egy plüssmaci :) a pulitartás előnyeiről akár kisregényt is írhatnèk, de az a lényeg, hogy tündéri, okos kutyusok. Nem véletlenül mondjàk, hogy a puli nem kutya :)
2014. júl. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Pulit semmiképpen sem.
2014. aug. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!