Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyának lehet adni gyömbért?

Kutyának lehet adni gyömbért?

Figyelt kérdés
Ízületi gyulladásra.
2014. júl. 2. 21:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehetni lehet, de minek? Ízületi gyulladásra igen remek gyógyszerek vannak már. Még embert sem ismerek olyant, akinek a gyömbér megoldotta volna az izületi gondjait.
2014. júl. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Holnaptól fog kapni rendszeres gyógyszeres kezelést. Kiegészítésnek gondoltam, mert állítólag a gyömbér jó a gyulladásokra. Azért tettem fel a kérdést, hogy mérgező-e a kutyákra vagy nyugodtan adhatom.
2014. júl. 2. 22:32
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet, de azt még nem hallottam, hogy ízületi gyulladásra jó lenne. Én úgy tudom, hogy az emésztésének tesz jót, természetesen nem kilószám.
2014. júl. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ízületre mostanában a kurkuma a menő.
2014. júl. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nyugodtan adható neki, akár nyers, akár a por változat. De egyszerre csak kevéssel kezdd, mert érzékenyebb gyomrú kutyák nem biztos, hogy tolerálják. Az előző kutyám kapott gyömbért, ő a port nem bírta, de a nyerset igen, esetleg kapszula formában is lehet.

Ízületre viszont én is inkább a kurkumát ajánlanám kipróbálni, nekünk a DM-ben kapható kollagén+kurkumával voltak jó tapasztalataink.

2014. júl. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Akkor inkább a kurkumát próbáljuk ki.

2014. júl. 3. 11:38
 7/7 anonim ***** válasza:
22%

Nekem a teljesen liszt ,kemenyito es gabonamentes etkezes oldotta meg az izuleti fajdalmaim. Azota futok rendszeresen es sprinteket is fajdalom nelkul.

A kutyadnak csak halat ,hust,csontot es zoldseget ajanlok. Ezt eszik az enyem is nyersen mindig.


A gyogyszerek mind mergek. Nem gyogyitanak.


A gyombert en is eszem. Nagyon jol lugosit. A kinaiak,indiaiak naponta eszik.

N

2018. dec. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!