Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A ti étrendetek milyen mértékb...

A ti étrendetek milyen mértékben tartalmaz zöldséget?

Figyelt kérdés

Mert én elég kevés zöldséget eszek.

Csak csirkét, halat, tojást, zabpehelyt, rizst eszek a testépités szempontjábol. Azért mást is szoktam enni, de ez az alap.

Valamint fehérje port illetve multivitamint.

De valahogy nem érzem egészségesenek ezt az egész életmódot.

Heti 4x szoktam kondizni, hétvégén meg néha elmegyek futni vagy hasonló.



2014. márc. 29. 09:53
 1/7 anonim válasza:
52%
mi az a zöldség?
2014. márc. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én pl. sok zöldséget eszem.

Ha mondjuk vacsora után este még megéhezem, és eszem egy kis húst, akkor ahhoz csak zöldség köretet eszem.

De napközben is sokat eszem. Megcsinálok előre egy nagy adag zöldség salátát és az pár napig jó a kajákhoz.

2014. márc. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Szintiszoli123 ***** válasza:

Dirtboy azt ajánlja, menjen tömegre annyi zöldség, mint fehérjeforrás.

Egyetértek vele.

Persze nem mindegy, hogy 500 gramm uborka vagy 500 gramm hagyma.

Uborka, brokkoli, paprika, paradicsom CH tartalma nem számottevő. Esetleg káposzta, cékla. Ezt már akár bele is számolhatod a CH-ba. Ha hiszel a negatív kalória elméletben, akkor meg ne is számold.

2014. márc. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Fél kiló zöldség minimum (karfiol, brokkoli, cukkini, gomba, paprika, kelbimbó...). Kell a sok zöldség a rostok, a lúgosítás miatt és hogy ne rohadjon be a beleidbe a sok hús.
2014. márc. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Mikor CKD-ztam hónapokig igencsak hanyagoltam a zöldségeket. Szerintem ha jó a multivitamin, elég a zabpehely - amiben pl. szintén van rost, a halból meg megvannak a zsírsavak akkor nem gond, de akinek érzékenyebb az emésztése, az biztos megérzi.

De miért teszed fel a kérdést? Nem sikerül tömegnövelni? Fáradtnak érzed magad? Mit jelent hogy nem érzed egészségesnek az életmódot? Egyébként amit az emberek többsége eszik gyors CH/műkaja kombó annál még zöldség nélkül is sokkal egészségesebben eszel, hidd el.

2014. márc. 30. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ami azt illeti fáradtnak érzem magam....
2014. márc. 30. 12:49
 7/7 anonim válasza:

Nem lehet hogy kevés a kalória, vagy sok a 4x kondi?

Esetleg megpróbálhatnád heti 3x... egyébként mit csinálsz most? Tömegnövelsz? Szálkásítasz? Súlyt tartasz?

2014. ápr. 2. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!