Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Pick párizsi és a vanília...

A Pick párizsi és a vanília jégkrém árt egy fél éves bichon havanese-nek?

Figyelt kérdés
Természetesen külön-külön adom neki, nem egyszerre.

2014. júl. 5. 12:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
77%

Minek adsz neki ilyet????

Miért nem tápot??

2014. júl. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
69%
Remélem nem ilyennel eteted, max adsz neki egy kicsit pl. a párizsiból. Jégkrémet nem adnék, több okból: nem egészséges neki sem az édesség, sem a hideg, plusz ha a jégkrémhez édesítőszerként használtak pl. xilitet, az kifejezetten mérgező a kutyáknak, pláne egy ilyen kistermetű fajtának.
2014. júl. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
84%
Előre tudom, le leszek pontozva. Egyiket sem adhatod neki, legkevésbé nem a jégkrémet. A Pickben talán van hús, az még elmegy. De jégkrém állatnak?!
2014. júl. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy természetesen táppal etetem, ezek kiegészítőek lennének. A jégkrémről sejtettem, hogy nem igazán jó, de amikor én eszem, akkor olyan szépen néz. A Pick párizsival mi lehet a baj?... Gondolom, ha emberek is eszik, akkor nem tesznek bele káros anyagot. A másik, hogy valamennyi hús azért van benne.
2014. júl. 5. 12:36
 5/15 anonim ***** válasza:
83%
A jégkrémben tej van, azt sok kutya nem bírja. A párizsiban sok a víz, nincs nagy tápértéke.
2014. júl. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
83%

A kutya arra van programozva, hogy mindent megegyen, mert ki tudja, mikor teheti legközelebb.

Ezért van az is, hogy pl. minden látható ok nélkül kihányja az ételt. Helyet csinál ilyenkor a jobb minőségű kajának.

A másik ösztönös dolog: a természetben ami édes, az ehető.

2014. júl. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
2-es: nem én pontoztalak le! 6-os: még sose hallottam, hogy az ösztönös, hogy ami édes ehető. Ezt honnan tudod?
2014. júl. 5. 12:49
 8/15 anonim ***** válasza:
78%

Mert a "Szójafehérje, Étkezési só, Stabilizátor (E 450), Ízfokozó (E 621), Fűszerek, Fűszerkivonatok, Antioxidáns (E 300), Dextróz, Aroma, Füstaroma, Színezék (E 120), Tartósítószer (E 250)" nem hiányzik egyik kutya szervezetének se. Részlet a pick nosztalgia marhapárizsi összetevői közül.

Ha nagyon imádja, minimális mennyiségben, jolly joker jutalomfalatnak elmegy.

2014. júl. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
78%
Édességet nem szabad kutyának adni mert az olyan neki mint a méreg..
2014. júl. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 KGabi0000 ***** válasza:
0%
A mi kutyánk eszik csokit és csoki fagyit is már 7 éve,semmi betegsége nem volt soha.Adhatsz szerintem mindkettőt neki,habár a fagyi sok mindentől függ,például,hogy milyen fajta,milyen kajákat bír megenni a tápon kívül.
2014. júl. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!