Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Pick párizsi és a vanília...

A Pick párizsi és a vanília jégkrém árt egy fél éves bichon havanese-nek?

Figyelt kérdés
Természetesen külön-külön adom neki, nem egyszerre.

2014. júl. 5. 12:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ha nagyon fagyizni akartok, akkor csinálj te gyümölcsfagyit. Egészségesebbek, mint ezek a tejes akármik.

Nézd meg az Efef termékeket, szója-, glutén-, laktózmentes sok termékük. (Tesco, Aldi)

Pont az ilyen Pick, meg Sága van tele minden szeméttel.

2014. júl. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Nem akarok okoskodni, de nekem kiskoromban nagyapám azt mondta, hogy a kutyák gyomra mindent meg tud emészteni, például ezért nem baj, ha nyalják poros, koszos földet. Akkor azt nem értem, hogy az a pár E betű az miért ennyi ártalmas. Szerintem azt is ugyanúgy megemészti. Nem?
2014. júl. 5. 22:17
 13/15 A kérdező kommentje:
Most láttam, hogy egy csomó hibám van, bocsi.
2014. júl. 5. 22:17
 14/15 A kérdező kommentje:

* a földet

* ennyire

Jav.

2014. júl. 5. 22:18
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem az a baj, hogy nem emészti meg, sőt, jobban is járna, ha csak valami semleges salakanyagként átmenne a szervezetén. Minden adalékanyagnak van E száma, ezek közül vannak ártalmatlanok is, de sajnos nagyon sok adalékanyag olyan vegyület, amely a szervezetbe kerülve - legyen az emberé vagy állaté - káros reakciókat indít be, például szabadgyökök keletkezését. Ennek következtében pedig az utóbbi években egyre gyakoribbak az allergiás és daganatos megbetegedések embernél és állatnál is. Persze, a környezetszennyezés is hozzájárul, de ezek közül az E anyagok közül sokat fel lehet fogni úgy, mint az étel szintjén történő környezetszennyezés.
2014. júl. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!