Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Érvelnétek nekem kan kutya...

Érvelnétek nekem kan kutya ivartalanítása mellett?

Figyelt kérdés

5 hónapos argentin dog kölyök, törzskönyv nélkül, nem vsgyunk sem tenyésztők, sem szaporítók. Egyetlen kutyánk.

Én már megbizonyosodtam róla, hogy jobb, ha ivartalanítjuk, páromat kéne meggyőzni. Normális, észérvekkel alátámasztott válaszokat várok, több mondatban kifejtve (mivel annyira már magamtól is rájöttem hogy "azért ne mert a szaporítás csúnya dolog")



2014. júl. 5. 20:53
1 2 3
 21/25 zsuzsabazsa ***** válasza:
Van herélt kanom.
2014. júl. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
x kutyabol 1 amit ismerek, o nagyon meghizott, de tobbi nem.
2014. júl. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Ivartalan kanom van, ugyanolyan energikus, mint tökösen volt.
2014. júl. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
5 éves ivartalanított kan kutyám van. Totál játékos még mindig és abszolút nincs elhízva...
2014. júl. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Ivartalan egy éves kanom van. Energia bomba, lecsapni alig lehet. És gyakran rám szólnak utcán, hogy etessem mert sovány. (Elég nagy a fajtához képest idősebbnek nézik, nem tudják, hogy mafla kamasz.) Szóval sem a lustaság, sem az elhízás nem érvényes nálunk. Egyébként egy kutya olyan mint a gazdája, ha mozgatod akkor se nem lusta nem lesz, se elhízni nem fog. Oda kell figyelni. Ami miatt mindenképp ajánlom: tüzelési időszakban teljesen nyugodt. Tüzelő szukával is képes játszani. Picit kell figyelni, mert azért szaglása, agya van, de első szóra békén hagyja. Más kutyák a park túl feléről sírnak, szöknek a tüzelő szukákhoz. Nem akaszkodik össze más kanokkal, nem harcol folyamatosan magasabb hierarchia posztért és tüzelő szukák miatt sem. Az egyéb prosztata, hererák és egyebek kisebb esélyéről gondolom olvastatok. Jelölgetés tárgyak, egyebek bevédése is kevésbé erős. Lehet bepróbálkozik, de sokkal könnyebb tiltani.
2014. júl. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!