Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Goldie x Német juhászkutya...

Goldie x Német juhászkutya kérdés (többi lent (? )

Figyelt kérdés

Van egy 70 éves hölgy Budapesten (nagyobb fajta kerttel) és van egy goldie x német juhászkutya keverék 7 hónapos kan kutyája. A hölgy keveset van kint és csak eteti a kutyát meg mindenre azt mondja, hogy "nem". Én tudom, hogy ez a két kutyafajta sok törődést, mozgást igényel (és tanítást). Én közeli barátja vagyok és a családja is szereti, de helyette nem gondozhatják a kutyát. Próbáltuk rávezetni, hogy magátol belássa, rossz kutyát választott, de nem vette a lapot. Szeretném magamhoz venni a kutyát, mert a néni nem akarja chipeltetni, ivartalanítani a kutyát és a hátsó farkaskörmeit (mert nagyon kiállnak és az orvos is azt mondta) levetetni. A családból senkinek nem kell a kutya. Arra gondoltunk, hogy elvisszük egy menhelyre (a hölgyet) és keresünk egy neki való kutyát.

Valaki volt hasonló helyzetben? Nem akarjuk megbántani a hölgyet, de nem akarom hogy az a kutya bedilizzen. Ötletek?



#keverék #hölgy #golden retriever #német juászkutya
2014. júl. 7. 17:32
 1/2 anonim ***** válasza:
43%
Már ne haragudj, de az egyetlen kutyának sem élet, hogy ki legyen vágva a kertbe meg néha kapjon enni. Tartson macskát, az bírja, de abból is szigorúan ivartalant. Vagy csirkéket, azoknak pont ennyi törődés kell.
2014. júl. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
16%
Már bocsi, de mi közöd van ahhoz, hogy ki hogy tartja a kutyáját! Ha enni és inni kap, akkor még nem beszélünk állatkínzásról! Illetve ha ő így akarja tartani, akkor így tartja, mit szólsz bele. Különben sincs jogod elvitetni, csak úgy, mert neked szúrja a szemed, hogy nem jár ki a hölgy az udvarra! Hol élünk?....
2014. júl. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!