Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti vinnetek a kutyatokat egy...

Ti vinnetek a kutyatokat egy olyan kutyakozmetikaba ami most nyilt meg?

Figyelt kérdés
2014. júl. 10. 19:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát én nem szoktam kockáztatni! Bár kitudja! Valakinek muszály eslőnek lennei!
2014. júl. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sok mindentől függ.


Ha pl kezdő kutyás vagyok és nincsenek kutyás ismerőseim akkor simán bevinném.Mivel nem tudom mi hogy működik.


De ha már évek óta (én esetemben 11 éve) járok egy kozmetikushoz,akkor lehet 1000 ft-al olcsóbb és közelebb akkor sem vinném máshová.Egyszer vittem el másik kozmetikába csak kipróbálni milyen,bár az is régóta működött szóval nem volt újonnan nyílt.De olyan pocsék munkát végzett a nő.Nagyon sokan panaszkodnak rá,nem is értem,hogy működhet még a kozmija.De ez lényegtelen.


Kipróbálni meg mindent lehet,max nem fog tetszeni a munkája és akkor tudod oda már többet nem viszed.

2014. júl. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha semmi bonyolultat nem kell a kutyával csinálni, persze, miért ne? Úgyis csak utólag derül ki, hogy hogy dolgozik a kozmetikus. Ha nem állítod ki a kutyád, még ha elrontja sem lesz belőle tragédia.


Mellesleg az, hogy az üzlet most nyitott, nem jelenti azt, hogy teljesen kezdő az illető.

2014. júl. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!