Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most őszintén szerintetek egy...

Most őszintén szerintetek egy 9 hónapos szukának junior osztályban van esélye egy kifejlett testes 17 hónapos szuka ellen?

Figyelt kérdés
Mert szerintem nincs...
2014. júl. 11. 13:28
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Én akkor is mennék ;)

És szégyelld magad hogy a saját kutyádról így nyilatkozol. Gondolom tenyésztési szeretnél… Keress másik hobbit

2014. júl. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Még szép, hogy tenyészteni fogom, de akkor sem néz úgy ki még mint egy kifejlett példány ahhoz még jó pár hónap kelleni fog. A másik szuka mellett meg 100%-osan egy kis semminek néz ki.
2014. júl. 11. 14:17
 13/22 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a bírónak jobban tetszene. + egyszer jól felvezetés is sokat számít
2014. júl. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 Imola Ágnes ***** válasza:
nem a kor határoz meg egy kutyát, hanem az, amilyen. Ha te így vélekedsz, és nem látod a potenciált a sajátodban, akkor vagy egy selejtes egyeded van, akkor viszont nincs mit tenyészteni rajta, vagy te nem vagy jó tenyésztőnek, és akkor sem ajánlatos a tenyésztés.
2014. júl. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Ha csak azok indulnának, akik biztosak abban, hogy nyerni fognak, nem ilndulna szinte senki.


Ez nem verseny. Olyan a kutyád, amilyen. Kapsz róla visszajelést, megtudod, hogy az adott bírónak mennyire jön be és ennyi, nem több. Az, hogy esetleg nyer valamit a kutya, csak extra.

2014. júl. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 Imola Ágnes ***** válasza:
Az utolsónak teljesen igaza van. Elmondja a bíró a véleményét, és itt ott, még tudsz dolgozni rajta, pl: kevés izom, gyengébb szőr, stb...de nem olyan hüje h ne tudjon összehasonlítani egy 9 hónapost egy 17 hónapossal.
2014. júl. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Mellesleg, ha úgy gondolod, hogy esélytelen, minek nevezted? Vagy ha már megkérdezed, hogy van-e esélye, miért nem fogadod el mások véleményét? Senki nem írta, hogy nincs esélye. A felépítés, a mozgás, a szőr és a fogazat korrektsége nem attól függ, hogy mennyi idős a kutya. Egy bíró pontosan látja a potenciált egy fiatalabb kutyában, ahogy annak is kéne, aki tenyészteni kíván.


Én nem tenyésztek, nem állítok ki, de elég nehéz felfognom, hogy miért lenne egy kutya gyengébb a másiknál, csupán azért, mert fiatalabb. Tudtommal nem a fejlettséget értékelik, hanem azokat, amiket fentebb is írtam. Hiába fejlettebb, ha nem korrektebb, mint a tiéd. Bár az is lehet, hogy igen, csak nehéz beismerni.

2014. júl. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Másrészt minden birálat előtt megkérdezik a kutya korát. Mivel a fiatal osztály eléggé szélsőséges, 9-18 ig, igy ha nem vagy még biztos abban, hogy a kutya "összeállt", minek nevezted. nekem is van itthon egy kanom, de mivel később érik, majd elmegy nyilt osztályba, és tudom, hogy akkor nem lesz párja, de most még hol a lába nő, hol a teste, hol a feje, nem látom értelmét kiállitani. És még valamit: sosem mondanám azt a kutyámra, hogy görcs.
2014. júl. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Utolsó pillanatba nevezte a kutyáját, úgy nézett ki nem lesz konkurencia. De lett. Amúgy meg annak nevezem aminek akarom én kutyám én látom, hogy milyen.
2014. júl. 12. 16:22
 20/22 anonim ***** válasza:
nagyon rossz a hozzállásod!!! De ez meg a te bajod, csak majd ne csodálkozz, ha a fajtád képviselői kiutálnak maguk közül
2014. júl. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!