Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van olyan oldal ahol gazdák...

Van olyan oldal ahol gazdák cserélnek kutyákat vagy más állatokat is (lent. )?

Figyelt kérdés
Van egy kutyám már majdnem 1 éves nagyon cuki meg szeretem de már unom úgyérzem most egy másikat akarok :D van ilyen oldal ahol emberek elcserélik a megunt kutyát vagy pl macskára cserélni mert olyanom még nem volt de azok is tetsenek mert cukik nagyon

#kutya #macska #csere #állatcsere
2014. júl. 11. 15:33
1 2 3 4
 11/39 A kérdező kommentje:

hát pedig felelőséget vállalok érte a korom meg tökmindegy

én gondoskodom róla én játszok vele velem alszik.. és milyen vegetál ezt honnan szedted nem is mondtam mit eszik és eszik húst is sokat meg konzerveket abban is az van és én vagyok a buta?? amúgy meg anyám is azt mondta ha unom akkor cseréljem el másra mert akko nem fogok már vele foglalkozni ha nem érdekel

2014. júl. 11. 16:05
 12/39 anonim ***** válasza:
100%
tudod mit jelent az hogy vegetál,nem vegetáriánus csak szolok? ne legyél már ennyire hülye, a macskára is ráunsz 5 perc alatt...
2014. júl. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
100%
Hát anyád sincs akkor sok ésszel megáldva, ha ilyet mondott neked.
2014. júl. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 A kérdező kommentje:
nem tudom most mért kell nekem ugatni semmi rosszat nem mondtam és tettem és igenis szeretem az állatokat
2014. júl. 11. 16:16
 15/39 anonim ***** válasza:
100%
ha szeretnéd nem unnál rájuk, nekünk nem ez jön le...várj egy kicsit lehet csak egy átmeneti állapot nálad
2014. júl. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
67%
Adnak neked is meg anyadnak is egy kotelet a nyakatokra ajandekba!!!!
2014. júl. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
75%
Ó, hogy a nagyid nem cserélte el anyádat egy abortuszra.....
2014. júl. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 sippara ***** válasza:
100%

"hát pedig felelőséget vállalok érte a korom meg tökmindegy"


Nem, nem vállalsz érte felelősséget. Ha idősebb lennél, azt mondanám, olvasd el a Kis Herceg című könyvet, de egyelőre még valószínűleg nem értenéd. A korodat nem kérdezte senki, viszont sokat elárul rólad, hogy automatikusan védekezel a koroddal.


"én gondoskodom róla én játszok vele velem alszik.."


Veled kéne még napi 1-2 órát sétálnia, kirándulnia, napi fél-egy órát tanulnia, tőled kéne megtanulnia, hogyan kell viselkednie és élnie. Eteted, és mikor olyan kedved van, simogatod, ha (és amíg) cuki, játszol vele. Tudod, mi való erre a célra? Egy BABA. Egy TÁRGY. A kutya, aki nálad van egy ÉLŐLÉNY. Amíg nem fogod fel az igen súlyos különbséget a dolgok között, addig ne vállalj se kutyát, se macskát, se hörcsögöt, se patkányt, se tengerimalacot, se párkapcsolatot, se gyereket. Ha mindenki csak ezt az egy szabályt betartaná, sokkal szebb hely lenne a világ.


"és milyen vegetál"


[link]


"tengődik". Ezt csinálja a kutyád. Eszik-iszik-kicsit játszik-alszik-tojik. Van. Ez nem élet, ez létezés. Van különbség. Amikor felelősséget vállalsz egy állatért, vállalod, hogy a tőled telhető legjobb életminőséget adod neki. Ehhez egy kutyának tanításra, nevelésre, fizikai- és szellemi fárasztásra, szociális érintkezésekre, megfelelő étkezésre és egészségügyi ellátásra van szüksége.


"ezt honnan szedted nem is mondtam mit eszik és eszik húst is sokat meg konzerveket abban is az van és én vagyok a buta??"


Megint automatikusan védekezel valamivel, amire még csak nem is utaltam. Egy kutya megfelelő étkezése egyébként prémium tápból, vagy neki összeállított nyers (BARF/Prey), vagy főtt ételsorból áll.


"amúgy meg anyám is azt mondta ha unom akkor cseréljem el másra mert akko nem fogok már vele foglalkozni ha nem érdekel"


Akkor talán anyádnak sem kellett volna gyereket vállalnia, mert ő sem képes felfogni olyan alapvető fogalmakat, mint a felelősség. A helyedben készítenék egy B tervet arra az esetre, ha anyám megun és árvaházba vitetne.

2014. júl. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 A kérdező kommentje:

milyen sok rosszindulatú ember van itt

"ezt csinálja a kutyád. Eszik-iszik-kicsit játszik-alszik-tojik"

ezt te írtad amúgy meg minden kutya ezt csinálja képzeld el

2014. júl. 11. 16:29
 20/39 anonim ***** válasza:
100%

hát erre nem tudok mit írni, megdöbbentő kérdés....az első néhány válasz után a kérdezőnek csöndben meg kellett volna húznia magát, mert csak olaj a tűzre az összes hozzászólása.

komolyan nem tudom néha elhinni, hogy ilyen emberek léteznek, de itt mindíg találok bizonyítékot az igazi emberi butaságra és embertelenségre.....:(((

2014. júl. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!