Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van olyan oldal ahol gazdák...

Van olyan oldal ahol gazdák cserélnek kutyákat vagy más állatokat is (lent. )?

Figyelt kérdés
Van egy kutyám már majdnem 1 éves nagyon cuki meg szeretem de már unom úgyérzem most egy másikat akarok :D van ilyen oldal ahol emberek elcserélik a megunt kutyát vagy pl macskára cserélni mert olyanom még nem volt de azok is tetsenek mert cukik nagyon

#kutya #macska #csere #állatcsere
2014. júl. 11. 15:33
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, én is 14 éves vagyok. Szakad az eső. Most jöttem haza a kb. fél órás sétából. Éppen szárítkozni akar a kutyám, ami annyit tesz, hogy össze-vissza rohangál a lakásban, morog, és mindennek nekidörgölőzik. Most fogok játszani vele.

Sippara, szerinted tudja mi az? ;)

2014. júl. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
100%

Surgosen menj el orvoshoz.Anyukadnak is mutasd meg amit most irok:

Nagyon nagy baj van veled, neurologiara menjetek, valami nem stimmel az erzelmi intelligenciaddal, egy embernel ez elfogadhatatlan a normalis tarsadalmi elethez.

Legyszi most menjetek, mielott valami nagy baj tortenne..

Tudod, van az a sok ember, aki bortonben ul, es csak ugy hidegverrel tud embert is olni...szoval, ok is igy kezdtek..gyerekkorukban sem voltak normalis erzeseik.

Ezert kell az allatkinzast szigorubban venni, mert aki elolenyekkel kepes ugy banni, mint egy targgyal, azokbol lesznek a bunozok.

2014. júl. 12. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 Szilvi & Argos ***** válasza:
100%
Nem szoktam ilyeneket írni...de a családodnak nem kéne tovább szaporodnia, ha már anyád is ennyire érzelemszegény, ostoba nőszemély!!!
2014. júl. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
Szerintem is keress neki másik gazdát, hogy végre normális élete legyen. A kutyákkal meg kell tanulni játszani, meg kell tanulni nevelni őket, tanítani, mozgatni, nézz szét youtube-on, mások millió trükkre tanítják, vakvezetőnek, mentőkutyának, terápiás kutyának, stb. képzik, az etológusok évtizedek óta tanulmányozzák és még mindig tudnak újat mondani, te meg megunod. Te nem látod csak, mivel van dolgod, dehát nem mindneki kutyás. Nem baj az, de ezek után szerintem ne vegyetek vagy fogadjatok be még egyet, mert a kutyának nagyon nagy törés az életében, ha elhagyja a gazdája, gondolom te sem örülnél, ha a szüleid megunnának és leadnának örökre valami intézetben. A macska pont jó lesz.
2014. júl. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
100%
az emberek nem rosszindulatúak, csak átérzik milyen lehet a kutyádnak lenni... felháborodtak, mert ennyire fáj látni, hogy megint egy intelligens élőlény szenved és fog szenvedni egy ember miatt. :(
2014. júl. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, hogy lehet valaki ilyen. Semmiért nem cserélném el a kutyámat.Tanítom, nevelem, napi 2,5-3,5 órát sétálunk, labdázunk, trükközünk, bandázunk. Néha van olyan, hogy nincs kedvem levinni(mert fáradt vagyok vagy tudom is én), de akkor is megteszem, mert szüksége van rá(m). Szüksége van arra, hogy foglalkozzak vele. Van, hogy baromi rossz és nagyon mérges vagyok rá, de ettől még nem fogom odaadni másnak, hanem megnevelem. Megmutatom neki, hogy mit szabad és mit nem.

Ahova csak tudom viszem magammal, mert hozzám tartozik. Azért ne legyen kutyád, mert jajj de cuki. Egy kutya nem annyiból áll, hogy cuki, meg néha játszol vele, meg eléraksz valami kaját. Ennél sokkal több. Szerintem kezdj el vele foglalkozni, ha meg nem vagy hajlandó ezekre, mert unod -.- , akkor keress neki egy olyan gazdát, aki megfelelően foglalkozik vele és ne legyen semmi más állatod, se kutya se macska, se semmi, mert úgyis megunod -.-. Legközelebb talán gondolkodni kéne mielőtt magadhoz veszel egy ÉLŐLÉNYT. Ja és gyereket se vállalj, nehogy megund.

Anyukádnak, pedig gratulálok. Felelősség NULLA.

Bocsi, csak ez most nagyon felbosszantott. Hogy lehet valaki ilyen.....

2014. júl. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
100%
Voltál már menhelyen? Az összes kutya olyanok miatt került oda, akik megunták őket, mint te a tiedet. Szégyelld magad!
2014. júl. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
anyuka is szégyellheti magát, úgy tanítja felelősséget vállalni a gyerekét, hogy ha megunod dobd el. ebből lesz a semmit nem becsülő felnőtt. :(
2014. júl. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
Cseréld el anyádat egy olyan anyára aki NORMÁLISAN fel tud nevelni! Amire tégad tanítanak kérdező az nem normális!
2014. júl. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!