Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van olyan oldal ahol gazdák...

Van olyan oldal ahol gazdák cserélnek kutyákat vagy más állatokat is (lent. )?

Figyelt kérdés
Van egy kutyám már majdnem 1 éves nagyon cuki meg szeretem de már unom úgyérzem most egy másikat akarok :D van ilyen oldal ahol emberek elcserélik a megunt kutyát vagy pl macskára cserélni mert olyanom még nem volt de azok is tetsenek mert cukik nagyon

#kutya #macska #csere #állatcsere
2014. júl. 11. 15:33
1 2 3 4
 21/39 sippara ***** válasza:
100%

"amúgy meg minden kutya ezt csinálja képzeld el"


Az enyémek felkelnek reggel, kimegyünk sétálni fél-egy órára, labdázunk játszanak, feljövünk, majd pár óra múlva a kisebbikkel külön lemegyek, gyakorolunk, tanulunk, tréningezünk, labdázunk, sétálunk. Később lemegyünk a nagyobbikkal, labdázunk, futkározunk, focizunk, majd felmegyünk és klikkerezünk mindkettővel, végül este lemegyünk még egy körre, ami néha csak pisi-kaki, legtöbbször gyakorlás, labdázás, bandázás, vendégség, lefekvés előtt közvetlenül pedig megkapják a vacsorájukat. Azt hiszem, érezhető a különbség az "eszik-iszik-picitjátszik-tojik-alszik" és eközött.

2014. júl. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 A kérdező kommentje:
jól van akkor higyétek azt de én akkor is tudom hogy boldog és jó gazdi vagyok
2014. júl. 11. 16:45
 23/39 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak egy sima fake kérdés.

Valami kis kölyök megunta a masztit és most kell neki szórakozás.

2014. júl. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
100%
Majdnem egy éves, tehát majdnem kölyök. Téged is elcseréltek a szüleid, mikor megunták, hogy gyártod a sz.ros pelenkát, vagy majd te cseréled el a saját gyereked?
2014. júl. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
100%

Háháh kamu kérdező!

Figyu én meguntam hogy mindig dolgoznom kell! Cseréljünk má! Én otthon verem a fa....kam mint te, te pedig dolgozol egész éjjel. Persze a fizetés az enyim! XD XD

Tudod hülye kérdésre hülye válasz.....

2014. júl. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
100%

Neked egy VASGOLYÓ SEM való, mert azzal is kárt okoznál másokban....

Lehetsz vagy 8 éves, ha még az ilyen alapvető fogalmakat sem tudod hogy vegetál... Ha idősebb lennél, nem akarnád elcserélni, hisz megértenéd hogy Ő egy élőlény, vannak érzései(bár gondolom mennyire szerethet/tisztelhet Téged...). Ha ne adj Isten gyereket vállalsz, Őt is megunod, és el akarod cserélni?!

Anyukád is jó nagy suttyó.

A kutyádnak keress egy FELELŐSÉGTELJES(nem, Te még kicsit sem vagy az) gazdit, és SOHA DE SOHA ne akarj gyereket, kutyát, macskát, egyszóval BÁRMILYEN ÉLŐLÉNYt magadnak!!!!

2014. júl. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 A kérdező kommentje:
hát ha ennyire érdekel titeket akkor megmondom 14 éves vagyok és lány és csak azt veszem észre hogy itt mindenki csak köpködni tud ja és anyámnak is megmutattam hogy milyenek vagytok ő is csak röhögött azt mondta biztos nincs életetek és itt háborogtok xD
2014. júl. 11. 20:35
 28/39 anonim ***** válasza:
100%

14 évesen büszke voltam a kutyámra

kicsi és hülye vagy még ehhez, nem fogod fel hogy ő szeret te meg csak úgy eldobnád a p1csába

anyukádat üdvözlöm ő se jobb

2014. júl. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 sippara ***** válasza:
100%
14 éves vagy és LÁNY??? :O :O :O azt hittem, maximum 8-10, és fiú... mondjuk az EQt nyilván anyutól sikerült örökölni, onnan meg nem sok jutott.
2014. júl. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem semmilyen sem jutott :D

De mondom csak szopat minket a kis taknyos

2014. júl. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!