Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vitába keveredtem egy szaporít...

Vitába keveredtem egy szaporítóval de ő ki nevetett. Igaza volt?

Figyelt kérdés
Nem a legrosszabb fajtából származó szaporító. Törzskönyves kutyái vannak de a kicsit nem tk ztatja , nincsenek a szülők egészségügyileg szűrve. Sokat fialtatja őket , és nem 8hetesen adja őket hanem már 5-6 hetesen oda adja. Mondtam neki hogy törvény de ő úgy kinevetett engem hogy én szégyeltem magam , valamint akkor is kinevetett mikor azt mondtam hogy szegény szuka kutyáját kínozza hogy többször elleti mint kéne igaz 1 tüzelést kihagy. Hol tudom megmutatni neki azt hogy törvény az hogy 8 hetes kortól lehet csak oda adni a kicsiket? mert interneten nem találtam én meg sehol, talán akkor rá tudok ijeszteni és felhagy ezzel a pénz kereseti formával. Köszönöm!
2014. júl. 11. 16:27
 1/7 anonim ***** válasza:
az ilyen úgy se fogja abbahagyni hiába mutatsz neki bármilyen törvényt látod kinevetett...a legegyszerűbb egy névtelen feljelentés a rendőrségre telefonon
2014. júl. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
jelentsd fel aztán kész ilyen nemért a szép szóból...
2014. júl. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
de én sem vagyok biztos hogy törvény mert sehol nem olvasom , elhiszem hogy az de azért jó lenne látni is egyszerűen nem találom sehol.
2014. júl. 11. 16:45
 4/7 anonim ***** válasza:
pedig az valaki már linkelte itt be valahol
2014. júl. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Törvény ide vagy oda, ha a kutyája jól van tartva, nem fognak semmit csinálni.....

Viszont tudni kell, hogy minden egyes eladott kölyök után adózni kell! Ha nen adózott az almok után akkor az apeh könnyen rászáll, és keményen büntetik.

2014. júl. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az állatvédelmi törvényben van említve a 8 hetes kor.

Viszont a törvény pont annyit ér, amennyit betartanak belőle. Még senkit nem büntettek meg , ha előbb adta oda a kölyköket. Na és, milyen büntetést kapna? Hiszen durva állat kínzásért is csak felfüggesztett ejnyebejnyét osztogatnak.

2014. júl. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2014. júl. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!