Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért akarják elcsábítani a...

Miért akarják elcsábítani a kutyám a szomszédok? Higy betudjanak tőrni?

Figyelt kérdés

Kaptam végre 1 kutyát, amstaff a fajtája, sokat játszok vele, séta, kutya iskola is tervezem.

És kertben van. És a szomszédok el akarják édesgetni.

Jövök haza, és a kerítésnél köré gyűlnek.

Ami felboaszantottam magam, hogy etettem.

És elkezdenek neki fütyülni... Oda megyek, meglátnak, semmi köszönés, hanem "merrw a kutya???" mondom, hogy jó napot, itt, és eszik! "jaaa..." és bemenetek!

Van saját kutyájuk, azzal miért nem tudnak úgy bánni mint az enyémmel? Láncra van kötve, sose viszik sétálni...


Mit akarnak?

Szeretik a kutyákat? De a sajátját nem mi? Csak a szomszédét?

Szerintem be akarják vele, hogy be tudjanak tőerni!


Hülyeség?



2014. júl. 12. 15:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha be akarnak törni, miért nem addig törtek be amíg nem volt kutya? Akkor strapálni sem kellett volna magukat a kutya édesgetéssel. Csak kedvelik a kutyádat!
2014. júl. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kölyök kutya? Mert akkor azt nagyon cukinak tartják.
2014. júl. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szeretik a kutyádat. Mi is gyakran játszunk a szomszéd kutyusával a kerítés mentén. Mondjuk ő hálás érte, hogy foglalkozunk a kutyával, amíg napközben dolgoznak.
2014. júl. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
csak úgy bementek hozzád köszönés, engedély bármi nélkül, mert éppen a kutyádat akarták babusgatni? Aki bejön hozzám így, azt ismerhetem akárhány éve, kiteszem a szűrét, hogy átgondolja a sorrendet! Én nem éppen kedvesen tudtukra adnám, hogy foglalkozzanak a saját láncra vert kutyájukkal, mert az állatkínzás. Oszt' jónapot, lehet haragudni kb. leszarom, mint mindig!
2014. júl. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kicsit nem a témába vág, de akár babusgatják akár nem, egy staffitól bárki bemehet a kertbe ha egy kicsit is ismeri a fajtát, ugyanis távolról sem házőrző...
2014. júl. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy el akarják lopni. Nagy biznisz van a staffordokban, vidalalokra viszik őket, vagyonokat adnak egy jó kutyáért. Ez csak feltételezés persze, nem ismerem őket, ezt neked kell tudnod.
2014. aug. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!