Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Két staffi mellé egy csivava?

Két staffi mellé egy csivava?

Figyelt kérdés

Édesanyám kollégájának hamarosan ellik a csivavája. Gyönyörű, szűrt, mindenféle papírokkal rendelkező ebecske, tökéletesen megfelel az elvárásaimnak, és a kan is nagyon szép (egyik sem "vízfejű").

Na most, van két staffim, egy 4 éves szuka és egy lassan 2 éves herélt. Türelmes, végtelenül kedves kutyák, nyugodtak, engedelmesek, amolyan igazi birkák. :D

Ha megvenném melléjük a csivavát, nem lenne gond a méretbeli különbség? A kutyáim megtanultak óvatosan játszani, még az én lábamra sem lépnek rá játék közben.

Régi álmom egy csivava, de nem tudom, hogy két ilyen tehén mellé magamhoz vegyem-e.



2014. júl. 15. 11:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Én tudok olyanról, aki corso mellett tart csivit. Semmi baj nincs. Ez tényleg csak attól függ, hogy a kutyáid mennyire jól neveltek.
2014. júl. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem hinném,hogy gond lenne.Ha kutyáid jól szocializáltak és kistestű kutyákkal is elvannak.Akkor nem lehet gond :)
2014. júl. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!