Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amerikai staffordshire terier...

Amerikai staffordshire terier vs pitbull?

Figyelt kérdés

Miben különbözik az Amstaff a Pitbulltól, méretek alapján. Kisebb a vagy nagyobb a pitbulltol?

Valaki magyarázza már el nekem a különbségeket!


2014. júl. 15. 14:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Párszor már el lett magyarázva. Csak használni kéne a keresőt.

http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=amstaff+pitb..

2014. júl. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
2014. júl. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Köszi, és még egy kérdés. Most akarok venni egy amstaff-ot, hogy lehet edzetni hogy látszódjon rajta az izom? Gondolok futtatás, rongyozáson kivül valami másra.
2014. júl. 15. 15:32
 4/19 anonim ***** válasza:
A rövid szőrű kutyáknak, ha megfelelően vannak mozgatva és etetve, nem kell semmi különleges ahhoz, hogy látszódjon az egészséges izomzat.
2014. júl. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
köszi a gyors választ! A szülök génjei megjelenhetnek a kölyökben? Gondolok az agresszióra?!
2014. júl. 15. 15:36
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Egy kutya sem születik agresszívnek. Ha csak azért kell ilyen kutya, hogy legyen mire verned a melled, mert amúgy egymagadban a szél is elfúj, akkor inkább magadat gyúrd ki. Ne a kutya "szoknyája" alá kelljen már bújnod...
2014. júl. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Mi neked az agresszió jelentése egy kutyában?
2014. júl. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Pont azért kérdeztem mert nem szeretném agresszivnak nevelni, és érdekelt hogy örökölheti e a szülöktöl...de ha jól tudom, ez a faj tanitható védésre?!
2014. júl. 15. 15:43
 9/19 anonim ***** válasza:

Az agresszió nem, dominancia igen. Nem ugyanaz a kettő.

Mi a francért kell egy amstaffból vmi kigyúrt jószágot csinálni?

Mi lenne, ha csak simán egészséges lenne? (jó tenyésztőtől venni, jó kaját adni, jó dokihoz hordani)

Van egy cane corsóm. Fiatal korában nagyon durván izmos volt, pedig soha nem edzettem. Ilyen és kész.

A 4 hónapos amstaffomat sem fogom edzeni, az biztos.

2014. júl. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Az anya kutya agressziv, nem az emberek felé, hanem más kutyák felé, ezt értem alatta.
2014. júl. 15. 15:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!