Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Alterhesseg eseten mi a...

Alterhesseg eseten mi a teendom a kutyammal?

Figyelt kérdés

Nem veszes meg, ma kezdodott. Megtalalt egy regi jatekat es bevackolt, morgott ram, mikor el akartam venni. Gyanus volt, ilyet meg sose csinalt. Elvettem tole, probakeppen megnyomtam a cicijet, picit nedvedzik. Mostmar egyertelmu, hogy alvemhes.

Jatszok vele es sokat setaltatom, nem hagyom magara, de nem babusgatom.

Mit kell tennem? Most el kell vinnem orvoshoz? Vagy csak akkor,ha nagyobbodik a cicije?

(Ivartalanitas tervben van.)


2014. júl. 16. 21:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha visszamehetnék az időben, akkor biztosan azonnal orvoshozvinném, hogy kapjon valami gyógyszert, amitől ezt abbahagyja, és első dolgom lenne az ivartalanítás. Felelőtlen voltam, és csak 8 évesen lett ivartalanítva, plusz durva emlődaganatokat vettek ki belőle.


Ha most rögtön nem is viszed orvoshoz, vegyél el tőle minden kis szart, amit babusgathat, és amennyit tudsz, szaladj, mozogj vele odakint, bármit, ami eltereli a figyelmét.

2014. júl. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, ezt csinalom. Mennyi ido, amig elmulik? Ha no a cicije, azonnal viszem orvoshoz. Az ivartalanitas elvegzese mikor a legjobb, hogy ne legyenek szovodmenyek? Az a baj, nagyon felek az ivartalanitastol, ismeros szuka azota bepisil:( itt nalunk ez nagy problema lenne.
2014. júl. 16. 22:11
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez egy jó cikk:


[link]

2014. júl. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vidd el állatorvoshoz, ne várj addig, amíg rosszabbodik. Mi is halogattuk, egészen addig hogy begyulladt az egyik emlõje (mielõtt valaki belém köt, az enyém azért nincs ivartalanítva, mert társtulajdonos a tenyèsztõje, és szeretne majd tõle almot), az állatorvos ad rá gyógyszert, mi Galastopot kaptunk, 1 hét alatt helyrehozta. A dokink szerint ez a játék elpakolás, babusgatás mellõzése stb. bár javíthat a helyzeten, de nem oldja meg teljesen.
2014. júl. 17. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ma egesz sokat jatszottunk, mas kutyaval is rohangalt, most semmi tunete sincs, en azert ugy latom, most meg orvosnak sem tunne fel, ha nem mondanam. Annyi, hogy kicsit mintha jobban bujna, vagyik a simire, amit ma teljesen melloztem es meg a tovabbiakban is felfuggesztem:( Nagyon figyelem, ha kicsit is komolyodik a helyzet, azonnal viszem az orvoshoz.
2014. júl. 17. 23:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!