Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kihajítanál ha megkérdnélek...

Kihajítanál ha megkérdnélek mint vendég, hogy zárd el a kutyát még ott vagyok, mert zavar? Vendégségbe kutyásnál nekem csak csend a nevem?

Figyelt kérdés

Sziasztok, voltam vendégségbe egy ismerősömnél aki nagy kutyás, én is szeretem őket, szoktam simogatni, játszani velük, sőt sétáltatni is vittem már el egyszer.


De most grilleztünk a kertben, és idegesített a kutya. Folyton a lábam körül mászkált, az asztal alatt szaglászott, mellém jött nézett rám, kinézte a falatot a számból, szóltam rá, hogy nem, fújj, menj innen, de nem hatott.


Eléggé zavart, hogy órákig körülöttem bolyongott.

Igaz mindenkihez ment, nem arról beszélek, hogy rajtam csüngött, hanem hogy enni szerettem volna nyugton és neki rohant a lábamnak, meg elkezdett szagolni...


Nem akartam, hogy kihajítsanak, meg megrontsam a viszonyt, Ők vannak otthon, én vendég vagyok.

Bár szerintem a vendég az első...


Ha kutyásoknál vagyok, elkell fogadnom, hogy a kutya összefog szőrőzni, nyálazni, nekem jön, szaglászik, nem hagy nyugton?


Vagy szabad szólni, hogy kicsit vigyék át a kutyát a másik felére a kertnek, kennelbe?


Te vérig lennél sértve ha evés idejére megkérnélek, hogy a kutyát vidd be a házba, vagy a kennelbe?

Vagy kutyásoknál csend a nevem?



2014. júl. 17. 16:00
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
76%
Ha gril patyt tartok sosem zárom el a kutyám akármilyen ismerős jön hozzánk.A kutya is családtag ha nem fogadják el, el lehet menni.
2014. júl. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
82%
Aki jön hozzánk, az tökéletesen tisztában van vele, hogy vannak kutyák, és nem fogom őket elzárni. Ha ezzel gondja van, nem jön. De úgy tűnik szerencsések vagyunk, nekem inkább azzal szokott gondom lenni, hogy ugyan ne tömjék már a kutyámat dugiban az asztal alatt... Azt természetesen nem hagyom, hogy a kutyák pofátlanok legyenek.
2014. júl. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!