Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sétáltatod a kutyád, vagy...

Sétáltatod a kutyád, vagy bosszantod a lakókat? Idegesíteni akarnak a kutyát sétáltatók? Miért lassít le még némelyik mikor 7 kutya ugat az utcában rájuk?

Figyelt kérdés

este, délután szeretnek kutyát sétáltatni. Nekem nincs kutyám hallom eleget a 7 kutyát az utcában!

de látom, hogy némelyik kutyás konkrétan lelassít bámulni a kutyákat! van hogy 2 perc mire eltűnik innen, 2 percig tombolnak a kutyák!


igen, tudom nevelje meg a szomszéd őket... de magyarázd meg 5 szomszédnak, hogy szoktassa le őket az ugatásról...


direkt csinálja némely kutya sétáltató, hogy még lelassít bámészkodni az ugató kutyákat? Látom az ablakból hogy ahol tombolnak a kutyák még gyök 2 vel sétál el az ember és názi meredten a kutyákat, kőzben a kutyája szaglászik, csámborog! Tehát nem a kutyája tartja fel őt, hanem mintha kirakatot bámulna!



Ilyenkor most sétáltatja a kutyáját, vagy felveri a csendet minden utcában ahol van kutya?

Te figyelsz hogy ha tombolnak a kutyák az utcába ne űgy haladj el mint egy nyugger aki járni alig bír?



2014. júl. 8. 18:44
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
91%
Lehet, hogy a saját kutyáját akarja nevelni, hogy ne ugasson vagy reagáljon rá.
2014. júl. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
36%
engem is zavar, általában kikopogok az ablakon, az meg elmegy :D
2014. júl. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
83%
Így van, ahogy az első írja! Különben meg pont nem érdekel ki mit gondol. Szoktak szólni, hogy "ugat a kutyám". Én meg válaszolok, hogy az lenne a furcsa ha nyávogna :)
2014. júl. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
89%
Közterület , ott sétáltatja ahol akarja, az utcán te nem szabhatod meg ki mehet arra és ki nem. Amúgy hová rohanjon?Az ő kutyája csendben van ,az hogy a sok neveletlen és soha sétára nem vitt eb a kerítés mögött arénázik az nem a sétáltató hibája ,hanem a kerítés mögötti kutyák gazdáié. Kertes házas részen "kutyából van a kerítés" egyszerűen nem lehet úgy menni hogy ne lármázna egy két bezárt eb és ha egy rákezd ,akkor automatkusan az összes folytatja. Ez ilyen, meg kell szokni.
2014. júl. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Van pár mező a környéken...
2014. júl. 8. 19:05
 6/32 anonim ***** válasza:
93%

És a mezőre oda reppen a kutya gazdástul, vagy gondolod ott lakik mind a mező szélén és csak kilép rá?


Sajnos találkoztam én is hisztis lakókkal ,ugyanezen oknál fogva ,pedig én is csak a "mezőre" akartam eljutni ,de hát az 20 perc járásra volt. Ki lettek osztva ki kedvesen ki bunkóbban, ahogy adódott. A postást is ordítva küldik el mikor hozza a levelet minden nap? Mert őt is az összes kutya ugatja . Ja hogy az hozza segílyt ,az mindjárt más...

2014. júl. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Nem érted? Miért kell nyuíjas tempóban bámulva a kutyákat elmenni? Normális tempóban nem lehet mi?
2014. júl. 8. 19:13
 8/32 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudtam hogy van sebességkorlátozás a járdán minimum irányba. Én is úgy megyek, ha szimatol valamit meg megállok.Akit zavar a kutyaugatás költözzön messzi tanyára,majd rájön hogy jól jön a kutyaugatás ott is . Egyébként van hogy kutya nélkül is örjöngenek az emberekre a házőrzők az utcákban. Általában azért mert soha ki nem viszik őket,csak biokapucsengőnek és mozgásérzékelőnek vannak tartva. De ha éppen "működnek" akkor meg az a baj.
2014. júl. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
72%
Én letojom, sőt vagyok olyan szenya, h simán lassítok, csakazértis.
2014. júl. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
83%
Miért is kellene szinte futva végig haladni, mert kutyával van az ember? Én is megszoktam állni, ha szaglászik, vagy ha épp tanítok neki valamit. Régen volt egy hasonló incidensem az egyik "kedves" lakóval, mert elmerek menni az utcában, és zavarom az ő lelki nyugalmát, pedig még ugyan szedtem a lábam. De mivel ez sem tetszett neki, így letáboroztam egy két ismerőssel, meg kutyákkal a háza előtt ;) . Nem volt utána gond, sose szolt utána.
2014. júl. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!