Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek ha sétáltatás...

Mit tegyek ha sétáltatás kozben odajonnek hozzam es elkezdenek piszkalni engem meg a kutyamat?

Figyelt kérdés

Sétaltam hazafelé és kb 8-10 részeg srác odajott hozzám és elkezdtek beszólogatni meg elkezdték piszkálni a kutyámat..Nem válaszoltam és az egyik srác elkezdett kiabálni a kutyammal..

Kistestu 2 kilos kutyus, fel az ismeretlenektol így hát nekem kell megvédenem ot ha bármi torténik. Nem szóltam semmit csak gyors elsiettem ahogy tudtam. Felek hogy maskor megtamadnak es nem tudom hogyan vedjem meg magam meg a kutyam. Kulfoldon lakok es az miatt is beszoktak szolni hogy magyar vagyok. 20L


2014. júl. 19. 00:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

10-es vagyok. Persze, jó lehet a gázspray, de azt azért nem árt tudni, hogy egyes emberekre, főleg az ittasokra máshogy hathat, esetleg mégjobban feldühödhetnek tőle. Szóval azért az sem 100%-os védelem.


Itt amúgy 3000 cigány lakik, akik folyamatosan kötekednek, csapatban járkálnak, így vettünk egy rotit. Persze még így is beszólnak, egészen addig, amíg a kutyám ki nem nyitja a száját. Persze nem mindenki teheti meg, hogy vegyen/tartson egy másik, keményebb kutyát, és nem is mindenki alkalmas rá, de van, ahol muszáj, főleg este.

2014. júl. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

En ilyenkor ugy megyek tovabb, mint aki nem is latja oket, megcsak rajuk se nezek. Ha szolnak, ugy teszek, mint aki nem hallja, vagy nem erti:)

Nekem ez mindig bevalik, letojom oket. en is kulfoldon elek a kutyammal.

2014. júl. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Szilvi & Argos ***** válasza:

Ha néha-néha beszólnak, akkor szó nélkül tovább megyek, vagy visszaszólok vmit :)

Ilyen kemény szituba szerencsére még nem kerültem, nem is tudom, mit csinálnék...mondjuk kutyám tuti védene

2014. júl. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!