Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tegnap hoztuk haza az új...

Tegnap hoztuk haza az új kiskutyánk. A régi kutyusunk (1éves) nagyon fél tőle, és habzik a szája. Miért lehet ez?

Figyelt kérdés
2014. júl. 19. 11:00
 1/9 A kérdező kommentje:
A félést azt tudom, nem volt túlságos sok kutya körül, de a habosodás érdekel. Köszönöm
2014. júl. 19. 11:01
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
Meleg van, az enyémnek is behabzik a szája a nyáltól (shar pei). De ha az 1 éves "régi" kutya nincs megnevelve, akkor minek kellett másik???
2014. júl. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%

Azért habzik a szája, mert ideges.

Nincs kutyákhoz szoktatva az idősebb és így visztek újat?

1 éves kutya még nagyban kölyök, neki vígan játszania kellene az új kiskutyával.

2014. júl. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Erre mondják h atom gáz. Szerencsétlen olyan ideges és nem tud mit kezdeni a szituációval. Ezek után nem is akarom tudni mi a terv a másik kutyával...no meg ezt hogyan akarjátok kezelni? Mert ezek után majd lesz két ideges kutyátok, akik minden idegen dologtól félnek. Remek. Ezért kár volt kutya... Egyáltalán minek ha az igényeit sem veszitek figyelembe (pl h ugyanúgy igén a szociális életet a fajtársaival mint az ember - tekintettel arra h falkaállat, nem magányos vadász)
2014. júl. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
milyen fajtájúak és neműek?
2014. júl. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
magyar vizsla a kicsi, tacsi a "nagy". de már barátkoznak.
2014. júl. 22. 18:11
 7/9 anonim ***** válasza:
És minek kellett egy magyar vizsla?? Az aztán nincs meg foglalkozás nélkül, szocializáció nélkül, tanítás nélkül... Azt nem lehet elhanyagolni következmények nélkül, mint a tacsit. Mármint a tacsit sem lehet, mert ugye megvannak a következményei, csak éppen az rátok nézve nem szívás.. De majd a vizslával már a következmények rátok gyakorolt hatása is szívás lesz.
2014. júl. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem kedves hozzászólok! Köszönöm a szinte hasztalan dolgokat amiket írtatok. Tanácsot kértem volna nem ugatást. Köszönjük szépen de jól vannak a kutyusok. Már együtt játszanak, alszanak. Pár nap kellett és meg is szokta a tacsikám a vizslát.

Az utolsó válaszolónak pedig csak annyit, hogy egyáltalán nem tudod ki vagyok, milyen vagyok. Nem hanyagolom el a kutyáim, és mindig is törődtem velük. Lehet hogy Téged megszívatott már vizsla mert nem tanítottad, de engem még egyszer sem. Üdv

2014. aug. 5. 15:47
 9/9 anonim ***** válasza:

Törődsz vele? Tényleg? Azért rohad a kertben egész nap és azért nem viszed sosem sétálni, más kutyák közé?

Majd a vizslával is ezt fogod csinálni?

Nem, engem nem szívatott még meg vizsla mert nem tanítottam...hanem láttam olyan vizslát akit elhanyagoltak. Elkeserítő látvány. A vizsla ugyanis munkakutya. Nem pedig nemzeti kiegészítő, ahogy mostanában sokaknak.

2014. aug. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!