Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Általában mennyibe kerül kan...

Általában mennyibe kerül kan illetve szuka kutyák ivartalanítása?

Figyelt kérdés
2014. júl. 20. 10:18
 1/5 anonim ***** válasza:
A kan ivartalanítása mindig olcsóbb a szukáénál. Orvos és város függő is az ár....erre pontosan nem lehet válaszolni orvosoknál kell érdeklődni. Viszont szokott lenni egy évben 2x ivartalanítási akció azt érdemes kifogni. Én két éve ivartalanítottam szuka kutyámat 22ezer ft volt.
2014. júl. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ.
2014. júl. 20. 10:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Átlag ár olyan 30-40 között, persze eltérések lehetnek.
2014. júl. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Attól függ hány kiló.

Csivava,yorki méretű szukákat 10 ezer ft körül már ivartalanítanak.

A kanok olcsóbbak.

Nekem 30 kg-os kan kutya 12 ezer ft volt.

2014. júl. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én Budapest belvárosában lakok, 13 kilós kan kutyám van. Az állatorvosi egyetem 30 000 forintért csinálta volna meg, egy jó belvárosi rendelő szintén. Aztán megkérdeztem a dokit, ahova járunk (elég kicsi rendelő kevés felszereléssel) és ott megcsinálták 17 ezerért mindennel együtt csak beszerveztek még egy dokit is meg plusz felszerelést.
2014. júl. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!