Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amerikai staffordshire terrier?

Amerikai staffordshire terrier?

Figyelt kérdés
Megfelelő lehet ez a kutya 3 gyerek (17 éves nagylány-az övé lenne a kutya, 7, 3éves kisfiúk) mellé? Kisváros nyugis részében, egy kis kert van, persze a séták adottak.

2014. júl. 20. 18:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
Siman. En is staffi mellett nottem fel az ocsemmel, en 9, o 7 volt, mikor idekerult egy kolyok staffi (kan), o most 13 eves es tavaly lett egy tarsa is. Rengeteg kicsi gyerkoc fordul meg nalunk evek ota, 3-5 eves unokatesok, sose tortent meg semmi! Fontos a jo neveles, figyelem, es akkor igazi tunemeny tud lenni.
2014. júl. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
15%

én nem ajánlanám de csak a saját példámból eleven gyerek voltam kb 5 6 éves játszottam kint télen overálban (ez volt a szerencsém) kb 1 éves volt akkor a staffi játszottam ugráltam (nem hergeltem a kutyát) elestem a kutya odaszaladt belekapott a lábamba elkezdett ráncigálni ugye milyen a gyerek elkezdtem ordítani sírni arra jött ki anyukám és a kutya már húzott is volna be a kutyaházába


inkább valami békésebb természetű kutyát javasolnék (persze csak ha fontos a gyerekek épsége)

2014. júl. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Persze, hogy fontos az épségük! Milyen fajtát javasolnátok helyette?
2014. júl. 20. 18:44
 4/12 sippara ***** válasza:
83%
Egy normálisan nevelt kutya nem csinál ilyet egy normálisan viselkedő gyerekkel. Teljesen jó a staffi, csak nevelni, mozgatni kell, suliba járni vele. Ettől függetlenül kutyát gyerekkel nem nagyon hagyunk egyedül.
2014. júl. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
17%

Golden retrivier pl szerintem nagyon édes és tipikus családi kutya de itt van 15 fajta amik tipikus családi kutyák jó keresgélést :)


[link]

2014. júl. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

anyat mikor megtamadta 1 kutya, a staff mix meg a masik kutyank segitett

gyerekkel en sem hagynam kettesben.

2014. júl. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 sippara ***** válasza:
100%
Ahhhhha, "golden RETRIVIER, labrador RETRIVIER"... biztos hozzáértő, megbízható cikk.
2014. júl. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 sippara ***** válasza:
Oké, picit beleolvastam, ez a legbotrányosabban szar cikk, amit valaha olvastam a kutyákról... NE ez alapján válasszatok kutyát, a staffival semmi baj nincs normális nevelés és mozgatás mellett.
2014. júl. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
53%

Igen, tökéletes kutya gyerek mellé. Abban az esetben, ha jól van nevelve és nem az OLX-en veszel egy amstaffra emlékeztető ideggyenge blökit.

Volt már kuytátok? Van tapasztalat hasonló típusú, jellemű kutyával?

Én egy 2 éves és egy 6 éves gyerek mellé vettem.

Kutyasuli kell!

2014. júl. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én is beleolvastam a cikkbe.

A 7.-ig bírtam. Minősíteni sem lehet.

2014. júl. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!