Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan lehet felszedni a...

Andrea.35 kérdése:

Hogyan lehet felszedni a kutyaszőrt a laminalt padlorol? Probaltam seprűvel, porszívoval de teljesen semmivel sem tudom felszedni.

Figyelt kérdés
2014. júl. 21. 09:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Porszívó és utána felmosás. Én ilyen szivacsos felmosót használtam,arról könnyen le lehet mosni a szőrt.

Ha nagyon sok a szőr, én vennék egy csomag olcsó szivacskendőt és azzal törölném végig a padlót porszívózás után.

A kutya bundáját rendszeresen gondozni kell, úgy kevesebb szőr repked majd szét a lakásban.

2014. júl. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Erős porszívó és rendszeres bundaápolás furminátor fésűvel. (vizsl)
2014. júl. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én porszívózok és utánna 2-3-szor felmosok. Sarkokban pedig konyhai törlővel szedem össze a szőrt.
2014. júl. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 sippara ***** válasza:
Porszívó, felmosás, sarkokban papírtörlő, vagy ha nagyon tutira akarsz menni, akkor az egész felületet szárazra törölheted papírtörlővel felmosás után.
2014. júl. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én ragasztószalaggal szoktam felszedni/ ruháról leszedni.

Vagy pedig vnnak azok a kis tekercses valamik, amiket így görgetsz, és szedi le a szőrt, még talán a bolyhokat is.

Csak elég nagy munka. Esetleg söpörd össze, vagy ahogy az előttem szólók is írják, rongy.

2014. júl. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
állítólag a porszívó és egyéb takarítósegéd eszközök megjelenése előtt, lehajoltak az emberek, és ronggyal törölték fel a padlót. valamilyen oknál fogva, nálam is ez az "elavult" módszer vált be.:)
2014. júl. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A porszívó felszedi, de ami a zoknin, papucson, ruhán megtapad, az vissza is hullik rá. Szóval felszedni fel lehet, de kb. 3 másodpercig tart. Ezzel meg nem tudsz mit kezdeni.
2014. júl. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Vegyél egy új,jó porszívót.Nekünk philips lett,egy álom.
2014. júl. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én nem használok seprűt. A lakásban járólap és laminált padló van. Erre tökéletes a porszívó. Viszont van úgy hogy naponta többször kellene akkor inkább négykézláb végigcsoszogom egy nedves szivaccsal a házat:)


egyébiránt a kutyám szőre nem hullik de a lányom vedlik helyette is:)

2014. júl. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Szilvi & Argos ***** válasza:

Linóleumot söpröm.

Anno panelban szőnyeg-parketta-járólapra jó volt a porszívó, de napi szinten papuccsal összehúztam a szőnyegről, a járólapot meg felsepertem, és a seprűről szedtem le a szőrt :)

2014. júl. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!