Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van itt olyan, akinek van/volt...

Van itt olyan, akinek van/volt labrador kutyája?

Figyelt kérdés

Mik a tapasztalatok?Mennyire könnyű tanítani?Hallgat a gazdáján kívül másra is?

Minden érdekelne:)


2010. jan. 9. 16:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy 9 éves labradorom van. Imádnivaló, könnyen tanul, nagyon lelkes jó kutya.

Sajnos nagyon sok a labrador-szaporító, boldog-boldogtalan pároztatja a kutyáját, úgyhogy ha ilyen kutyát akarsz nagyon jól járj utánna! És csak is szűrt szölőktől. tk-es kiskutyát vegyél, vagy ha ez nem megy fogadj örökbe a fajtamentőktől.

2010. jan. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Fajtamentőktől befogadni ingyenes?

Amugy ezzel az a baj,hogy anyu mindenáron még kiskorában szeretné beszerezni.De majd megpróbálom meggyőzni.Az ilyen kutyák nem lelki sérültek?Bocs a sok kérdésért:)

2010. jan. 9. 16:33
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
nekünk van egy. nagyon lelkes kutya, eleinte nagyon kajla volt. hallgat másra is és szeret tanulni.
2010. jan. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az nagyon jó,ha hallgat másra is:)
2010. jan. 9. 16:35
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Az én kutyám is elmúlt egy éves amikor hozzzám került és úgyanúgy (sőt talán még jobban) ragaszkadik mint amelyiket kiskorától neveltem.


[link] Ez a fajtamentők oldala, de netboardon is megtalálod őket. Ők válaszolnak a kérdéseidre.

2010. jan. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hol laksz? Ő nem tetszik?

[link]

2010. jan. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem egy 10éves kan labim van, nagyon nagyon kajla kutya, nem kölyökként került hozzám, sosem tanítottam, nagyon szökős, pedig marha nagy udvarunk van. De iszonyat jólelkű kutya, és nekem soha nem lesz másmilyen kutyám csakis labrador.

2010. jan. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Én egy ideig a Labrador-félszigeten éltem, ott minden kutya ilyen.
2010. jan. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

nekem is retriever mentős labim van, 1 éves volt mikor hozzámkerült, most 5 és fél éves

egykis energiabomba, imádom :D


a retrievermentőknél néha vannak kölykök is, de egy 1 év körüli kutyával nagyon sok problémától megkiméled magad (szobatisztaságra nevelés, rágási korszak, stb.)... és egy ilyene fiatal kutyus még nagyon jól nevelhető

2010. jan. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:)

Még ráérős a téma,mert majd ugy április környékére tervezzük,de érdekeltek ezek a dolgok.Sokat segítettek,köszönöm!

2010. jan. 10. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!