Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti mennyire kötödtödtök a...

Vivien kitti kérdése:

Ti mennyire kötödtödtök a kuytáddal egymáshoz? Ahová teheted magaddal viszed? Szerinted egy kutya közösségben jobban érezné magát (akár nélküled is) mint egy panelben a négy fal között?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Rá bíznàd e egy szakember felügyelete alatt egy ilyen közösségre? Mik lennének az igényeitek egy ilyen helyre nézve?



Egy kissebb közvélemény kutatàs csinálnék és ebben a ti segitségetek kérném. Segiteni ugy tudtok hogy meg vàlaszoljàtok nekem ezt a pár kérdést ha ez nem fáradtsàg. Természetesen névet telefonszámot sem kérek hozzá. Egy ujonnan nyiló válalkozáshoz kellene. Csak az igények miatt lenne rá szükség.

Segítségeteket előre is köszönöm.


2014. júl. 22. 14:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
10-es vagyok, még annyi, hogy az sem jelent gondot, ha nagy ritkán 6-8 órára egyedül kell itthon hagyni. Nem rombol, nem ugat, nem stresszel. Nyugodtan pihenget itthon egyedül.
2014. júl. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Igazából nem derül ki,mi a szolgáltatásod lényege,így a kérdésed levegőben lóg.vannak kutya panziók,illetve szinte minden kutyasulinak van rugalmas,egyedi szolgáltatása,amibe bármi belefér.Mondjuk ha sokat melóznék,elérhető távolságon belül beadnám a kutyám egy referenciákkal rendelkező,nem drága napközibe,ahol garantáltan oltott,szocializált ebek vannak webkamerás kapcsolat tartással.De szakemberek árait nézegetve,ez csak alkalmanként megfizethető.
2014. júl. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segitségeteket és örülök hogy bövebben válaszoltatok.
2014. júl. 22. 23:55
 14/14 Szilvi & Argos ***** válasza:

Amcsi műsorokban láttam, hogy melóba menet gazdi beadta a kutyát a panzióba-napközibe, este meg elhozta, otthon megetette és másnap kezdődött elölről :O ennek semmi értelme, akkor felesleges kutyát tartani, a kutya nem is a gazdához kötődik.

Akkor tartom hasznosnak, ha el kell utazni a kutya nélkül és nincs olyan rokon-ismerős-barát, aki tudna vigyázni a kutyára. Ha lenne lehetőségem messzi földön nyaralni kutya nélkül, tuti nem hagynám ki ;) Pedig nálam jobban nem sokan kötődnek a kutyájukhoz :)

Én is itthon vagyok, a lehető legtöbb helyre jön velem a kutyám...most már tudatosan figyelek arra, hogy sokszor inkább itthon hagyjam pihenni...pl. ma megyek ruhát venni, nem cipelem magammal.

Amelyik kutyát normálisan kimozgatnak és foglalkoztatnak naponta, annak szerintem KELL is, hogy otthon nyugiban pihenjen 8-10 órát napközben...

2014. júl. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!