Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Beköpték a kutyámat a legyek....

Beköpték a kutyámat a legyek. Mivel tudok még segíteni Rajta?

Figyelt kérdés
14 éves, szibériai husky, elég hosszú szőrrel rendelkezik. Egy éve már nem hagyja, hogy kifésüljük, de nem is nagyon vedlik. A fene se gondolta volna, hogy egy ilyen fajta kutyának nyírni kéne a szőrét. A feneke tájékán tele volt nyűvel, amit az állatorvos eltávolított a szőrével együtt. Szegénynek tele van nyílt sebbel a segge és a farka, a lárvák már elkezdtek bele fúrni, enni belőle. Kapott antibiotikumot, krémet, meg azt a neo nemtudom milyen ampullát, de még mindig lázas. Kora délután 40,5 fokos láza volt. Enni nem nagyon akar, inni is itatni kell. Mit tudok még tenni annak érdekében, hogy meggyógyuljon? Holnap jön hozzá kozmetikus is és teljesen megtisztítja a szőrétől.

2014. júl. 22. 22:56
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Sajnálom utolsó kommentelő, mi is ugyanígy jártunk :(

15 éves bobtail-unk már egy éve félig-meddig le volt bénulva, ölbe hordtam le a második emeletről "sétálni", maga alá ürített, és végül beköpték a legyek egy felfekvéses sebnél, jöttek a kukacok, és emiatt altattuk el, ne szenvedjen feleslegesen, mert már nem volt élet ahogy vegetált :(((

2014. júl. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Az én kutyám gyógyulgat... volt pár nehéz éjszakánk, de mindenen túl lehet jutni, ha tényleg nagyon szeretnénk. És üzenném annak, aki beoltott, hogy nem vagyok felelőtlen és nem fogok elajàndékozni egy 14 éves kutyát, aki kölyök kora óta velünk él. E mellett a kutyus mellett van még egy hosszú szőrű egészséges kutyám és két macskám. És már ő is sokkal jobban van. Úgyhogy reméljük még pár évig itt lesz velünk.
2014. aug. 3. 09:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!