Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A palotapincsi egészséges fajta?

A palotapincsi egészséges fajta?

Figyelt kérdés

Ere adnátok nekem választ ?


Magasság?

Súly?

Betegség?

Viselkedés?

A gazdájához kötődik?



2014. júl. 23. 21:28
 1/3 Platypus ***** válasza:
83%

Van egy rossz hírem, nincs olyan fajta, hogy palotapincsi. Azok a kutyák, amiket így hívnak, félhosszú szőrű pekingi palotakutya keverékek. Kinézetre leginkább a tibeti spánielhez állnak közel. És nem túl egészséges kutyák, mivel háztáji szaporítóknál keletkeznek, szabályok és ellenőrzés nélkül.


A palotakutya adatai itt vannak:

[link]


Tibeti spániel:

[link]

2014. júl. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 makaroni100 ***** válasza:
39%

Magasság: Kb. 20-25 cm

Súly: Kb.4-5 kg

Betegség: Általában sokuknak a szemével van problémája de a többit nem tudom!

Általában nyugodt kutya szeret a gazdájával lenni !

Jellemző rájuk hogy lusták (van hogy séta közben huzni kell őket! ) :)

2014. júl. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia, nekem valami hasonló van, nem tudjuk biztosra, volt már palota pincsi, volt már Tibeti spániel, de erős pincsi fajtajelleget hordoz.


Az enyém fiú, 8-8,5 kiló, magasságát nem tudom, de egészségesnek egészséges. 10 éves és még semmi miatt nem voltunk dokinál, csak az oltás és chip miatt.


Nagyon kötődik hozzám, meg anyumhoz is. Amikor kijöttem külföldre dolgozni, majdnem egy hétig nem evett, nem akart sétálni, csak ült a szobám előtt.


Viszont makacs :) Lehet, hogy nem mindig füllik a foga dolgokhoz, de ha bele jön, akkor gyorsan tanul. Az enyém pl némi mogyoróvaj hatására, rengeteg trükköt megtanult.

2014. júl. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!