Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek melyik a jobb? A...

Szerintetek melyik a jobb? A Rogz fém biléta vagy a Red Dingos biléta?

Figyelt kérdés
Volt egy Rogzos bilétánk, nem a fém, hanem az a másik, olyan puhább, gumis anyagból, 3hétig bírta, játék közben az egyik kutya felsértette a gumis részt és úszás közben beázott az egész. Úgyhogy ilyennel még egyszer inkább nem próbálkozom. Viszont láttam, hogy a Rogznak van fém bilétája is, de nem tudom, hogy ez mennyire jó, mennyire tartós. Ha valakinek van pozitív/negatív tapasztalata valamelyikkel vagy akár mindkettővel kapcsolatban azt nagyon szívesen veszem.

2014. júl. 24. 11:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekünk Red Dingo van 2,5 éve, kifogástalan. Ugyanolyan, mint új korában, pedig szokott őrültködni a kutyám :)
2014. júl. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én ezt ajánlom! :) Igen tartósnak bizonyult - eddig -, szép is és van 5 év garancia kopásra/törésre.

[link]

2014. júl. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Red Dingora örök garancia van ;)
2014. júl. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekünk két Red Dingónk is van. Azt hiszem maradunk ennél a márkánál a későbbiekben is.
2014. júl. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!