Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A 9 hetes sztaffi labrador...

Toni95 kérdése:

A 9 hetes sztaffi labrador keverék kutyusomnak lassan második napja megy a hasa. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Reggelente (délelőtt) normális széklete van, estefelé viszont nagyon megy a hasa.. (fröcsög) iszik napkozben, eszik,játszik,szaladgál. Kicsit meleg a kis teste de nem tűnik letörtnek. Mi lehet a hasmenés oka? Mit tegyek ellene?

2014. júl. 24. 23:34
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Egyébként én legalább kíváncsi vagyok a te tapasztalataidra. Ha gondolod, akár privátban, mert csak szétoffoljuk itt a kérdést. Tényleg érdekel, mert hátha tanulhatunk egymástól.
2014. júl. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

a kérdező megkapta a válaszát...két részről is... szóval a kérdést kb lezártnak lehet tekinteni, mert ahogy elnéztem így is csak mi ketten írtunk hozzá.

Oké, hogy kicsit élesebben válaszolok, de ennek is megvan az oka...kicsit kezd elegem lenni azokból, akik ha beteg a kutya, akkor rögtön a netre mennek fel kérdést kiírni...és ezeknek a (most akinek nem inge ne vegye magára) nemtörődöm car gazdáknak van legtöbbször akkora mákjuk, hogy a kutyájuk mindent túlél, és ez még jobban megerősíti őket abban a hitükben, hogy minek az orvos, hisz a buksi magától is meggyógyult...ha meg nem gyógyul meg hát üsse kő, veszünk egy másikat...

Az én kutyám soha nem volt beteges, két hete rosszul lett, az éjszaka közepén szaladtam vele az orvoshoz, és sajnos el kellett altatni...

Ezek után, hogy én mindent megtettem az ő életéért és így is láttam szenvedni valahogy érzékenyebben reagálok az ilyen kérdésekre...

A tapasztalatról meg annyit, hogy saját kutyáimat képeztem, egy iskolában is rengeteget voltam segéd, kutyakozmetikus vagyok, minden nap valami kutyás könyvet bújok, kutyás oldalakat olvasok, közeli kapcsolatot ápolok több állatorvossal is. most hirtelen ezek jutnak eszembe, azért hogy ezt leírjam nem fogok privátot küldeni.

2014. júl. 26. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
A kutyának el mùlt a hasmenése. 3. Este már szilárdabb volt neki.. Semmi baja nem volt a kutyának, valószinű a táp válltása, vagy fel evett valamit séta közben, vagy bele ivott a felmosos vödörbe, de ezekre mind jobban figyelek mostatntol. A kutya lakásban van tartva. Most megyek a napokban megint a kovi oltasara, akkor kivizsgaltatom alaposan! Köszönöm a segiteégeket azért :-D
2014. júl. 26. 10:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!