Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Si-cu mellé szeretnék még egy...

Si-cu mellé szeretnék még egy kutyát. De milyen fajtát válasszak? Jah. Természetesen szobakutyára gondoltam.

Figyelt kérdés
2010. jan. 10. 11:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Yorki,Westie,csivava:)
2010. jan. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Azok jók, amiket az első írt de kiegészíteném még, hogy bichon bolognese, bichon havanese vagy akár még egy si-cu:)
2010. jan. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
3%
Én még egy Shi-tzu-t vennék, mert imádom őket. Mondjuk attól is függ, hogy mennyit tudnál két kutyával foglalkozni... Nekem sokáig Yorkik voltak, de megváltam tőlük amikor megszületett a gyerekem és nem jutott rájuk elég időm. Később szeretnék még egy Yorkit és egy Shi-tzu-t ha már nagy lesz a gyerek, hogy legyen kit babusgatnom, már látom előre, hogy pár év múlva már az is ciki lesz a fiamnak ha megfogom a kezét nem hogy az hogy babusgassam. Ezek a kutyák meg olyan imádni valóak és olyan jól meg lehet őket dögönyözni.:)
2010. jan. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
hát... én semmi képpen nem válok meg a kutyá(k)tól, mert gyerekem lesz... inkább a gyerek megy szerintem:) yorkiet nem szeretnék a természete miatt... shih-tzuból meg elég ez az egy:P... de valami hasonló habitusra gondoltam:)) brüsszeli griffont imádom,de sokallom az árukat, meg az itthoniak nem is annyira tetszenek...:((((
2010. jan. 10. 12:27
 5/10 A kérdező kommentje:
bishon frise tetszik:))) de azért várok még ötleteket!
2010. jan. 10. 12:28
 6/10 anonim ***** válasza:
Tibeti spániel, pekingi palotakutya, japán chin
2010. jan. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
menhelyi, vannak nagyon helyesre sikerült szobakutya keverékék.
2010. jan. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Kínai meztelen. Ha nem nem szeretnél "bőrkutymót" , akkor ajánlom a hosszú szőrű változatot, a púder pamacsot. Igazi tündérmackók.Szépek, nyugodt, kedves természetűek. Nagyon jól kijönnek más kutyákkal (nekem is ilyen van a nagy kutyám mellett, soha nem volt semmi probléma velük- dominancia, féltékenység stb.)
2010. jan. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is a kínai meztelen ajánlom, a powder puff változatot.

Kedvesek, aranyosak, intelligens kiskutyusok, cseppet sem agresszívek,általában még a "betörőnek" is örülnek.:-)

Hál Istennek még nincsenek túlságosan elrontva, mint a többi divatkutya.

[link]

Itt láthatsz is egy aranyos szőrgombócot.

Én imádom őket.

2010. jan. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
egyszer volt szerencsém egy tibeti terrier kínai kopasz kuty keverékkel, életemben nem láttam még olyan gyönyörüségeset:))))
2010. jan. 13. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!