Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek az új...

Mi a véleményetek az új (hibrid) fajtákról?

Figyelt kérdés

Mostanábn ,,divat˝, hogy két fajtát kereszteznek.

mopsz és beagle pug+beagle=puggle

retriver és uszkár golden+poodle=goldendoodle

...stb.

Info.: [link]


2010. jan. 10. 16:56
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

Nm tudom miért nem jó a link.

Azért várok válaszoket.

2010. jan. 10. 16:58
 2/14 A kérdező kommentje:
*Nem
2010. jan. 10. 16:58
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
szerintem bar*mság ! semmi értelme ! csak a pénz miatt csinálják , nem figyelembe véve hogy az a kutya vagy macska vagy akármi érző lény !
2010. jan. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Meg van a hiba:

[link]


Bocs, a sok szövegért. :-)

2010. jan. 10. 17:04
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Én igen is kedvelem a kevert fajú élőlényeket.Érdekesek:)
2010. jan. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
szerintem ezzel semmi baj. miért kétszáz évvel ezelőtt hogyan tenyésztettek ki új fajtákat? volt egy fürge pásztorkutya meg volt egy izmosabb kutya, és később lett belőle egy új fajta. csak most lerövidítik a nemesítés idejét, végülis modern időket járunk nem?
2010. jan. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Szintem is b*romság! Tele van a menhely keverékekkel! Mert ezek keverékek, még pár évnyi munka kellene ahhoz hoyg egységes fajta lehessenek! Csak gyárják tovább a sok szerencsétlen keverék kutyát. Arról nem is beszélve hogy sok fajta ezek k9özül amúgy szenved a rövid orrtól, rövid lábaktól, nem tud szülni, és akkor még hozzáraknak egy másikat, de király lesz!

Ez csak az emberek önzősége! Minnél menőbb annál jobb, mindegy ha a kutya szenved mert nem kap levegőt vagy nem tud menni... Minnél menőbb és drágább annál jobb...

Mnehelyen százor szebb kutyák vannak, és a tenyésztőknél is.

2010. jan. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is hülyeség... elég kóbor, menhelyeken sínylődő kutya van a világon, többségükben keverék.
2010. jan. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
csak az vele a baj hogy a kitalálókat egyedül a pénzszerzés ösztönzi, a vásárlók meg csak divatból veszik meg, nem elég felelősségtudattal. Mert aki a kutyát szeretné, labrapoodle helyett uszkárt vesz!
2010. jan. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem a Puggle a kedvencem!
2010. jan. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!