Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Költözés miatt a kiskutyánkkal...

Költözés miatt a kiskutyánkkal nem tudunk mit kezdeni, de jó helyet szeretnénk neki, valaki tud megoldást?

Figyelt kérdés
Sajnos elköltözünk és 2,5 éves keverék kiskutyánkat nem vihetjük, nem szeretnénk menhelyre vagy hasonló helyre sem adatni, elkényeztetett, ágyban alvós szobakutya. Ha valaki tudna megoldást, életet mentene.
2010. jan. 10. 18:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Már ne haragudj, hogy kötekszem, de mikor hozzád került a kutyus, arra nem gondoltatok, hogy mi van akkor, ha előáll egy ilyen eset, mint pl. a költözés? Nekem két kutyám van, de még ilyen dolgokat is mérlegeltem az örökbe fogadásukkor...

Na mindegy, ezzel nincs megoldva a probléma, csak a véleményem volt.

Amúgy sajnos nagyon kicsi az esélye, hogy találsz neki gazdit, mert rengeteg gazdira váró keverék (és fajtatiszta) kutyus van. Tegyél fel róla képet, hátha úgy jobban megy.

Kan vagy szuka amúgy? Gyerekekkel, macskákkal, más kutyákkal hogy jön ki? Mekkora termetű? Ivartalanítva van?

2010. jan. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
expressz.hu
2010. jan. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

sajnos anyámnak kellett a kutya én nem szólhattam bele, nem szereti a macskákat kisgyerekekkel el-van, szerintem ha már hozzászokott kutyákat nem nagyon szereti, de szerintem ez is szoktatás kérdése kis termetű lány, nem ivartalanitott

ha nem tudom valakihez örökbe adatni, milyen megoldások vannak még?

2010. jan. 10. 18:41
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Megtartani. :)

De miért akkora gond a költözés?

2010. jan. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
kell írni hirdetést képpel és feltenni több oldalra. Ha gondolod segítek csak küld át az infokat (kutya fajta,nem,kor,rövid leírás,kép, elérhetőség)
2010. jan. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
De miért nem tudjátok magatokkal vinni, ha -ahogy írtad- elkényeztetett, ágyban alvós szobakutya? Ne haragudj, de nem egészen értem.
2010. jan. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
74%
Felesleges b@sztatni a kérdezőt, nem tudja vagy nem akarja magával vinni, a kutya szempontjából teljesen mindegy, inkább próbáljunk megoldást találni, tényleg ne bővüljön vele a menhelyi kutyák listája, és mivel nem ivartalanított nehogy valami szaporító kezébe kerüljön. Tessék készíteni hírdetést képpel, segítünk hírdetni. Szobakutyára van kereset.
2010. jan. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
azért probléma vinni, mert nevelőapámhoz költözünk, aki nem szereti a kutyát a lakásban, mert vidéken lakik, és szerinte a kutya kintre való, kint pedig nagy kutyái vannak akik szétszednék szegényt
2010. jan. 10. 19:49
 9/11 A kérdező kommentje:
megpróbálok feltenni hirdetést, és köszi mindenkinek
2010. jan. 10. 19:50
 10/11 anonim ***** válasza:
egy ismerősöm most pont kutyán gondolkozik, küldj lécci képet.
2010. jan. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!