Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha választanotok kéne, melyik...

Ha választanotok kéne, melyik menhelyről fogadnátok örökbe?

Figyelt kérdés

Miskolcon 2 menhely van, illetve talán az egyik gyepi.

Az egyik: [link]

Itt nagyjából jól élnek a kutyák (már ha lehet ilyet mondani). De azért nyilván ők is szinte napról napra élnek, nem dúskálnak a pénzben..


A másik: [link]

Az első képen is látszik, hogy egy 1x1 négyzetméteres ketrecbe van bezárva egy kisebb és egy nagyobb kutya. Ez elszomorító, de úgy vagyok vele, jobb, mint az altatás.


Felmerült itthon, hogy hamarosan eljön az örökbefogadás ideje. Ti honnan választanátok? (az első linkelt menhelyről van kinézett kutya)


2014. júl. 28. 13:30
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
A gyepin néznék szét. Rémesek a körülmények...
2014. júl. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
10-es: Mondtam, hogy tisztelet a kivételeknek!
2014. júl. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Szintén a gyepiről.
2014. júl. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Köszi. Igazából akit kinéztünk, nem ismerjük, ezért sem olyan fontos az, hogy van egy kinézett kutya. A képeken nagyon aranyos, leírás is tetszik, de mi van, ha nem klappolunk?

Fogadtunk már utcáról, a másik kutyusunk is onnan van:)

De ha jobban belegondolok, ha menhelyről hozok, jut hely a sérült/beteg állatoknak.

Lehet tényleg az lesz, hogy mindkettőt megnézzük, hol van "jobb" kutyus. De mivan akkor, ha nem tudunk majd dönteni, annyi kutyust találunk megfelelőnek?:(

2014. júl. 28. 15:10
 15/19 anonim ***** válasza:
Hát igen, amikor bemész és legszivesebben az összeset hazavinnéd :(. De át kell gondolnotok hogy melyiknek tudtok 100%-an mindent megadni.
2014. júl. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Valószínűleg olyat fogunk keresni, akit kevésbé akarnak örökbefogadni. Van ez a feketekutya-dolog, hogy sokan nem keresik a fekete kutyákat, szerintem a fekete kutya gyönyörű szép. Vagy, ha esetleg van egy kis hátrányossága, akkor egyből elfordulnak, na minket az sem zavara.. szóval tényleg olyat szeretnénk, aki régóta raboskodik, vagy kevesebb az esélye.
2014. júl. 28. 16:22
 17/19 anonim ***** válasza:
örülök hogy így gondolod! De arra is figyelned kell ha pl. picit beteges a kutya és kezelés/gyógyszer kell neki akkor tudjátok-e fizetni! Amúgy én se értem ezt a fekete kutya dolgot, csodaszépek, pont úgy mint a többi :)
2014. júl. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Szerencsére tudjuk fizetni. Nem rég veszítettünk el egy kutyát, 6 számjegyű összegben volt benne, mindent megpróbáltunk megtenni annak érdekében, hogy megmaradjon, sajnos sikertelenül. Az ő "helyére" szeretnék egy másik kutyust befogadni. Az már biztos, hogy jó helye lesz, csak, én még nem veszítettem el kutyát, és nem tudom, hogy nem-e fogom keresni benne az előző kutyust, a választásnál mennyire fog befolyásolni az előző kutya tulajdonsága, kinézete, stb.
2014. júl. 28. 17:31
 19/19 anonim ***** válasza:
átérzem ezt az érzést sajnos, de amikor befogattuk az új kutyusunkat rákelett döbbenem hogy teljesen más volt mint a régi, és örültem neki. Csak szeresd azt a kutyust úgy mint a régit:)
2014. júl. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!