Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » BARF étrend mellett büdös a...

BARF étrend mellett büdös a kutya szája. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
1 éve etetek így, a kutya 2 éves lesz, icipici fogköve van a felső szemfoga tetején, inkább csak elszíneződés.Ha ásítozik rohadt szagú a szája konkrétan.Kakit nem eszik meg semmi egyebet csak reggel a nyers húst, húsos csontot(csirke, kacsa, marha), 2-3 naponta adok hozzá zöldséget is, ha zöldséget is kap akkor még büdibb a szája.Húsos csontnak farhátat kap.

#kutya #szájszag #BARF-étrend #nyers-hús #nyershúsoscsont
2014. júl. 29. 11:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyen zöldséget/gyümölcsöt adsz neki? Turmixolod, reszeled vagy csak feldarabolod?
2014. júl. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Nálunk akkor volt ez amúgy, amikor átálltunk PREYre és nem kapott zöldséget/gyümölcsöt.

A cékla jó az emésztésre is, így én céklát és répát szoktam adni neki minden nap turmixolva/reszelve/aprítva, de nem a BARF-os ajánlott napi mennyiséget, hanem csak 10-15%-ot.

2014. júl. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ami mindíg van a turmixban az általában répa, lucernapor, zöldkagylópor, natúr joghurt,gyógynövények, tojás+idényzöldségek pl. cukkini, spenót, tök, stb.Gyümölcsöket nem kap nem szereti.Én sem 30% zöldet adok csak 10% körül.Most eszembe jutott, hogy lehet a natúr joghurt+tojás kombótól büdi.
2014. júl. 30. 12:26
 4/6 A kérdező kommentje:
Ja és ezt turmixolva kapja.Ősztől tavaszig céklát is szokott kapni bele az kimaradt.
2014. júl. 30. 12:26
 5/6 anonim ***** válasza:

Oksa.

Próbáld meg külön adni a tojást.

Ill. a cékla tényleg nagyon jó :)

A múltkor a sparban tudtam venni!

2014. júl. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Na majd akkor külön adom.A céklát is kipróbálom!
2014. júl. 30. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!