Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez így milyen étrend? Fogyós/h...

Ez így milyen étrend? Fogyós/hízós/súlytartós? (mozgás mellett)

Figyelt kérdés

Reggeli :2 evőkanál zabpehely + 1 natúr joghurt

Ebéd: 100g csirkemell + 100g saláta

Vacsora: 50g sovány tehéntúró + 2 csirkemell sonka+ fél kígyóuborka

Elnézést,hogy ilyet kérdezek,csak tudni szeretném :)



2014. júl. 19. 07:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Ennyi nem lehetsz idióta. Most szerinted?

Ez olyan koplalás, amit két napnál tovább nem lehet bírni (egészségesen legalábbis).


De ezt nyilván te is tudod, csak hátba veregetést vársz.

2014. júl. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem vagy normális.

Egyébként fullosan hízós. Úgy elkezd a szervezeted raktározni, hogy még az uborkából is zsír lesz a popódon.

2014. júl. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez koplaltatós, tápanyaghiányos, életveszélyes étrend.
2014. júl. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez egy tök jó reggeli...a nap többi részében mit fogsz enni?
2014. júl. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ne haragudjatok,tényleg nemtudtam.Éppen igyekszem kigyógyulni az anorexiámból, így nekem ez hatalmas mennyiségű étel.
2014. júl. 20. 09:28
 6/6 anonim ***** válasza:
Így már más a helyzet. De ezt mondhattad volna előtte, akkor nem cseszegetünk. Viszont ezzel kapcsolatban ne itt kérj tanácsot, hanem orvostól. Nem tudom, mennyire kell itt fokozatosan normálisra emelni az adagokat, de próbálj ennél többet enni, és ne csak ilyen sovány, meg natúr, meg fogyókúrás dolgokat, hanem több szénhidrátot, pl. rizst, tk kenyeret, illetve bármit, ami jól esik. Például az a túró is lehet nyugodtan zsíros. Na de ehhez szakember kell, nem én :D
2014. júl. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!